www.sudzibas.lv M79.lv Pirmo reizi redzu kko ŠĀDU! Krāpšana!

M79.lv - Pirmo reizi redzu kko ŠĀDU! Krāpšana!

Pirmo reizi mūžā rakstu sūdzību jo esmu ļoti piedodošs cilvēks un saprotu cilvēciskas kļūdas... Bet nu ir arī mērs...
Tātad pusūtīju m79.lv divus SSD diskus, viens pa 96eur otr pa 30eur. Pasūtīju jo salīdzini.LV saāca viens no lētākajiem variantiem + vēl iepriekš biju pāris reizes sūtījis lietas m79 un domāju ka uzticos..
Tad piezvanīja cilvēks teica ka esmu izvēlējies saņemt veikalā pēc priekšapmaksas. Es gribēju maksāt uz vietas bet ok piekritu samaksāt iepriekš jo laikam kļūdijos pats un aizūtīju naudu.
Nakaājā rītā zvanīja tas pats cilvēks un teica ka viens ssd maksā nevis 96eur bet 105eur. Biju šokā bet tikko biju piecēlies un īsti nespēju neko pateikt un piekritu piemaksāt 9eur.
Izskatās pēc tīrākās krāpniecības jo kā var samaksāt par preci un nākamajā dienā kāds zvana un saka citu cenu lietai par kuru jau ir samaksāts un nauda ir pie viņiem!

12.03.2019

Ventilators 12.03.2019

aizej pēc preces, dabū pavadžimi un uzreiz raksti atteikumu, lai skaita naudu atpakaļ. :)

Pacco_al 12.03.2019

Arī variants.

R ruporsnozemes 13.03.2019

Pirmkārt, nepērc SSD pa 30 eur, tik mazas ietilpības pat nav vērts izskatīt, ko tu tur instalēsi, Windows XP? Otrkārt bieži interneta veikali uztur "vecas" cenas un neaktualizē, tā ir veca kaite ar kuru nevar tikt galā pat tik lieli interneta veikali kā 1a.lv, nepatīkami piekrītu. Treškārt ne mazums kur dzīvē nelietderīgi esi iztērējis 9eur.

D Dzintars 01.11.2019

Tāda mūsdienu mārketinga prakse pie mums...