www.sudzibas.lv M79.lv Pārdod preci, kuras nemaz nav

M79.lv - Pārdod preci, kuras nemaz nav

Pasūtīju preci mājaslapā, kura uz to brīdi bija pieejama noliktavā. Mājaslapā bija rakstīts ka prece tiks piegādāta 2 dienu laikā (izvēlējos šo veikalu, jo konkurenti piedāvāja piegādi 3 dienu laikā) . Veicu pasūtījumu, samaksāju, aizsūtīju maksājumu uzdevumu, saņēmu apstiprinājumu, ka viss ok. Pagāja 6 dienas no pasūtījuma ne miņas, no pārdevēja 100% klusums. Kad sāku interesēties, tad sākās atsmērēšanās, ka vairs par piedāvāto cenu preci nevarot piegādāt, neko citu arī nepiedāvāja kā tikai iespēju 5 dienu laikā saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Naudu protams atgrieza, bet laiks ir izčakarēts, priekšstats par šo internetveikalu arī.
Ja vispār nekā nav ko darīt un īsti nav ko iesākt ar naudu, variet pamēģināt iepirkties m79.lv

03.03.2021

S Sudzambipele 25.02.2021
Slikts serviss

Tirgo preces, kuras viņiem nav un nebūs un neņem tās preces ārā no veikala. Māna cilvēkus. Iespējams tirgo lietotas elektropreces, jo tās ātri mēdz sabojāties.
Izvairās pieņemt garantijas remontu.
Nelaipnas ‘konsultantes’.

S Sudzibas.lv Admin 15.03.2021

J Jānis Š. 07.10.2021

Identiska pieredze. Arī atsauksmes salīdzināšanas portālos domājams raksta paši darbinieki.