www.sudzibas.lv M79.lv Negodīga mārketings

M79.lv - Negodīga mārketings

Labdien!
Ar šo veikalu ir sastapies biežākais scenārijs (un ne tikai man, bet arī no citiem esmu dzirdējis sūdzības) - atrod šo veikalu, piemēram, salidzini.lv, meklējot kādu konkrētu preci un ierauga - "aha, šis izskatās ļoti lēti, pat pārāk lēti, oho, m79.lv ir arī dzirdēts veikals, jāiet un jāpaskatās". Un pasūtot šo preci praktiski vienmēr gala scenārijs būs "atvainojamies, diemžēl prece nav pieejama noliktavā". Pilnīgi liekas, ka tirgotājs tīšuprāt ievieto pa kādam produktam ar ļoti vilinošu cenu, lai parādītos tādu portālu kā salidzini.lv augšdaļā un izmanto kā mārketingu. Kāda problēma ir reizi pa reizei atsūtīt atpakaļ naudu par kādiem produktiem - ja ir iespēja, ka klients nopirks kaut ko citu no veikala (kas varbūt nemaz nav tik lēti, bet zemapziņā atcerās šo veikalu kā "lētu veikalu") .

Klienti, pavērojiet, vai jums nav gadījies līdzīgi. Nezinu vai tas ir pret likumu vai nē, bet nu no šī veikala es nākotnē noteikti izvairīšos - kas izskatās pārāk labi, lai būtu taisnība - tā noteikti arī ir.

01.02.2022

P

Joe Rogans👽 01.02.2022

Es gaidīju savu preci 9 dienas un beigās "prece nav noliktavā". Ir arī paziņas, kuriem pasūtījumi ir atnākuši. Man arī nepatīk šis interneta veikals.