www.sudzibas.lv M79.lv M79.lv neuzticams un apšaubāms tirgotājs

M79.lv - M79.lv neuzticams un apšaubāms tirgotājs

Komunikācija ar klientu pavisam nekāda, pat tad nepiezvana (nesazinās) , kad prece nav piegādāta solīto 2dienu laikā nav piegādāta arī pēc 8dienām. Pēc preces pasūtīšanas mājaslapā precei cena palielinājusies, palielinās laikam pēc pieprasījuma. Neiesaku šo pārdevēju, jo gaidīsiet neziņā, prece būs vai nebūs. Jautājums, vai paši īpašnieki nojauš kā noris viņu veikalā tirdzniecība?

16.10.2018

Atbilde no M79 Pārstāvja atbilde 16.10.2018

Labdien, Atvainojamies par preces kavēšanos, un komunikācijas iztrūkumu. Sazinājāmies ar Jums, un izstāstījām situāciju. Ja kādu iemeslu dēļ notiek preces kavēšanās, vai neesam ar Jums laicīgi sazinājušies, tad, lūdzu, rakstīt uz e-pastu uz [email protected], jo ne vienmēr varam atbildēt uz visiem telefona zvaniem. Vēlreiz atvainojamies par preces kavēšanos. Ar cieņu, M79.lv

O Olga Voskobojeva 05.04.2019
Neatnāca prece

Два месяца назад заказала обложку для Кинделл. Не ответа не привета. На звонки и письма не отвечают.

K kokogle 30.06.2019
Slikts servis

Pasūtot preci internetviekalā ekoshop un m - 79, pēc pāris dienām zvana un saka ka prece būs dārgāka. Ta notika abos gadijumos. Loģiski ka pasūtiju d... T. Principa pēc nopirkšu kaut divriez dārgāk, bet ne pie viņiem.