www.sudzibas.lv M79.lv Krāpšana

M79.lv - Krāpšana

Iegādājoties telefonu uz vietas, pārbaudiet vai kaste ir iepakota ar plēvi vai nav nobružāta un netīra, tādā gadījumā taisiet kasti vaļā un skataties, kas ar telefonu, jo pastāv iespējamība, ka tas būs lietots! Iegādājoties telefonu un parakstot visus vajadzīgos dokumentos, pārdevēja steidzīgi ielika telefonu maisiņā, tādējādi neko nenojauzdams devos mājup. Atbraucot, sāku novērtēt iegādāto preci, nepierasti, ka telefona kastītei nav iepakojuma plēve apkārt un dažviet var manīt gaišus putekļu nospiedumus, itkā tā kaste būtu stāvējusi netīrā noliktavā. Tālāk atveru kasti uz noņemu pirmo matēto plēves kārtu nost no telefona un rūpīgi apskatu to, atradu mazu skrambu, bet minimālu, nodomāju, ka mazums...tālāku neizpratni man sagādāja līdzko pamanīju, ka tam ir neprofesionāli uzlīmēta ekrāna aizsargplēve virsū, pietam nepareizā no kāda cita huawei modeļa (rūpnīcā neliek virsū aizsargplēves telefoniem, pat ja tā būtu to darītu mehānisms, nevis cilvēks ar pirkstiem). Esiet uzmanīgi!

Atbilde no M79 Pārstāvja atbilde 19.07.2017

Labdien,

Ja Jums ir šaubas vai prece ir bijusi lietota (kam tā nevajadzētu būt), jo preces veikalā vaļā neveram, saņemot no vairumtirgotājiem. Droši varat nest pie mums preci, lai atrisinātu situāciju.

Ar cieņu,
M79.lv