www.sudzibas.lv M79.lv Prece neatbilst komplektācijai

M79 - Prece neatbilst komplektācijai

Vakar pasutiju skalrunus caur firmu M79. Sodien aigaju un panemu tos. Atnesu majas un pats aizbraucu uz Alfu. Vakara atnacu majas izpakoju skalrunus un pamaniju ka trukst 2 vadi, skanas regulacijas vads un output vads. Kaut kads sviests. Ka var firmas pardevejs neparbaudit komplektaciju? Sviests kautkads! Tagad jatere laiks nauda un jabrauc pie viniem atpakal.

K Krišs 05.03.2008

Vispār tas ir tavs, kā patērētāja tiesības/pienākums pie saņemšanas pārbaudīt preci, nevis pārdevēja.

E Es 05.03.2008

Nu sorry, bet pārdevējam jau arī ir jāzin vai prece ir nokomplektēta vai nē...

R rai4a 28.03.2008

'Pameiģini tu pastrādāt par pārdevēju!Viņiem tur dienā noteikti iziet tukstošiem pasūtijumi cauri!tas ir pilnīgi normāli ka pārdevējs aizmirsa izpētīt skaļruņu saturu!A tu apskatījies varbūt skaļruņiem arī magnēts trūkst!??Drošības pēc apskaties savādāk dabūsi vēl trešo reizi braukt!

G gunis 16.11.2011

:D smikli naak, nu kluudijaas cilveeks, kam negadaas, a Tu pats neesi kluudijies