www.sudzibas.lv M79.lv Neiesaku pasutit

M79 - Neiesaku pasutit

Neiesaku pasuutit preces caur interneta veikalu, jo apsola pasutijumu 2 dienas... bet kad atnaku pakal pec preces, tad pasaka, ka jagaida vel 2 dienas... ABloms atkal ar to veikalu... iesaku citus inet veikalus.. tur vismaz ar laikiem tik traki necakare :D

M Mārtiņš 11.08.2011

Sveiki!

Lūdzu neizplatīt nepatiesu informāciju!
Jūs pasūtījumu veicāt 09.08 - varat to pārbaudīt saņemtajā apstiprinājumā, un prece tika apsolīta uz 10.08. 10.08 Jūs nesagaidot mūsu informāciju atbraucāt ātrāk uz veikalu 2 stundas pirms preces piegādes laika un pēc tam atteicāties no preces.

L Leonīds 11.08.2011

Cik esmu pasūtījis M79, vienmēr tika atzvanīts tiklīdz prece bija pieejama saņemšanai.
Līdzīgi ir ar citiem veikaliem - ir jāsagaida zvans. Nepareizi rīkojies viennozīmīgi ir sūdzības autors.

D Dace 25.08.2011

man natzvanīja