www.sudzibas.lv M79.lv Krāpšana

M79 Datortehnika - Krāpšana

Vēlos pastāstīt par interneta veikala
M79 datortehnika “laipno” attieksmi.
Vakar 16.12.2018 interneta veikala mājas lapā tika pasūtīta prece bērnam kā Ziemassvētku dāvana, šorīt 17.12.2018 zvana darbinieks un informē, ka prece ir uz vietas, varat iznemt. Vakarā vīrs aizbrauc pakalj un vinjam saka - preci nopirka cits pircējs.
Sazinoties ar veikala pārstāvi, lai paskaidro vai tā rīkoties ir korekti? Uz ko sanēmu atbildi: nu neko darīt, tā noticis un viss. Lika izvēlēties ko citu un pat neuzskatīja par vajadzību atvainoties vai vismaz iedot atlaidi nākamajam pirkumam.

Atbilde no M79 Pārstāvja atbilde 17.12.2018

Labdien,
Atvainojamies par radušos situāciju.
Ziemassvētku iepirkšanās ir saspringts laiks mums visiem.

Diemžēl uz akcijas precēm, kuras ir veikalā uz vietas, par Izpārdošanas cenām, nevar veikt preču rezervācijas.

Ja vairāki cilvēki vienlaicīgi pasūta attiecīgo preci, un kāds veic ātrāk apmaksu, tad šim klientam arī prece tiek.

Lai kaut nedaudz palīdzētu Ziemassvētku iepirkšanās drudzī, varam kādai citai rotaļlietai piedāvāt, iespēju robežās, atlaidi.

Ar cieņu,
M79.lv