www.sudzibas.lv M79.lv Nepiegāda preci un neatbild uz e-pastiem, facebook lapā un reti ceļ telefonu

Ekoshop - Nepiegāda preci un neatbild uz e-pastiem, facebook lapā un reti ceļ telefonu

Piegāde ir fantastiska ar kavēšanos uz mēnesi, uz e-pastiem neatbild, facebook lapā neatbild un reizēm ceļ telefonu un tad ir atrunas un solījumi, kas nepiepildās, pasūtīju 12. aprīlī un tā līdz šai dienai neesmu saņēmis un retu reizi sazvanot, kad tas izdodas tiek solīts tūlīt būs, jau izsūtīts un nav

L Ledus pingvīns 05.10.2017

Šitiem čigāniem no m79.lv un ekožop'a vajadzētu pateikt, ka naudu dabūs tikai tad, kad būs piegādāta prece un saimniekam nobučota roka, tad 100% savas mazās kājeles kustinātu 3x ātrāk un paši censtos sakontaktēties ar saimnieku.

bars - naudu paņem, a pēc tam pofig - kas tev, ko tev tur vajadzēja.

R Rasa Roga 10.10.2017

Neperciet smarzas Ekoshop. Lv !Vitojumi, kuri pat nav lidzigi orignaliem!Neiegrabieties!sodien par to parliecinajos.