www.sudzibas.lv M un brigāde SIA Klientu maldināšana

M un brigāde SIA - Klientu maldināšana

Pēc paziņu rekomendācijas sazinājāmies ar SIA "M un brigāde" par dzīvokļa remontu. Sarunu veicām ar Mārtiņu Miltiņu, kurš uzņēmās dzīvokļa apsekošanu un remontdarbu tāmes sagatavošanu, kas bija nepieciešama iesniegšanai bankā priekš hipotekārā kredīta saņemšanas. Diemžēl, šis uzņēmums norunāto darbu tā arī nepaveica, 10-reiz atliekot vizītes pēdējā brīdī. Iemesli un attaisnošanās bija daudz un dažādi - uz ceļa salūza mašīna, pēkšņas ārstu vizītes, utt. Bet vienmēr to atvainojās un norunāja citu laiku dzīvokļa apsekošanai. Dēļ šī negodīgā uzņēmēja Mēs zaudējām apmēram mēnesi laika, kad varēja jau tikt kārtots hipotekārais kredīts un varēja tikt uzsākti remontdarbi. Galu galā uzņēmums atteicās no šī projekta, jo esot atradis izdevīgāku variantu. Neiesaku, jo maldina klientus.