M & D, SIA, Veikals - šautuve Šarlotes iela 1 - Slikts serviss/ļoti slikts serviss

M & D, SIA, Veikals - šautuve Šarlotes iela 1.

Nebiju lasījis atsauksmes, piektdien biju tur. Nogāju lejā, kā pa rudens taku, kaisītu lapām, pretī onka - ko jums vajag?
E - gribu iegādāties Makarova tipa pneimatisko pistoli.
O - jā, ir, bet uzreiz saku, te nebūs nekādas konsultēšanās un šautuve nestrādā, re kur ir.
E - pudelei var izšaut cauri?
O - tā, es teicu, nekādas konsultācijas, es jūs visus zinu, jūs tikai parunāt atnākat.
Vārds pa vārdam,
O - ejiet prom, jūs jau kad ienācāt man nepatikāt un es sapratu, ka būs problēmas😂😂😂
E - jums viss labi? Varbūt jums kādu palīdzību vajag, izskatāties satraukts!: d
O - jūs domājat mums naudu vajag? Nauda mums ir, mums nevajag tos nieka grašus ko gribat maksāt, nopietni, ejiet prom.
E - cirks sen nodedzis, bet klauni turpina spēlēt.
Izgāju ārā, ļoti smējos, onka uzlaboja manu dienu, brīvdienās stāstīju draugiem, smējāmies un piedomājam citus iznākumus. Bet kopumā, skumji, izskatījās, ka vīram nav "pilna tāfele", domāju, ka vajadzētu tur aizsūtīt kādu speciālistu. Es esmu pietiekami mierīgs cilvēks, kamēr mani neaiztiek, bet arī man vienā momentā gribējās uzraut pa galvu šim, saņēmos, aizgāju un pasmējos, bet, ja ieies kādi pāris zēni no rajončika, kam nervi vājāki, onku samals miltos un aiznesīs visu kas tur ir.
Secinājums, ja pats nevar aizvērties ar labu, labāk neiet tur nevienam, lai šis pats vismaz nobakrotē un ar savu muti nesataisa mēslus.

C

E eksperts1 24.01.2022

Grūti noticēt, ka nauda uzņēmumam ir, ja jau met ārā maksāt gatavus klientus. 😂

K KvadraC 02.08.2022

Par ieroču veikalu M&D sia pie Dailes teātra. Šodien biju, gribēju iegādāties pneimatisko šauteni. Situācija ar "laipno" pārdevēju" 1:1 kā aprakstā. Sajūta, ka aplēja ar sūdiem un beigās pateica, ka neko nepārdos. Nesapratu, kādēļ un kā tas veikals eksistē? Sajūta, ka tam pārdevējĢenerālim ar psihi nav viss kārtībā Kā tādu KuKū veci var laist pie ieročiem!?! Tas sociopsihopāts kādu dienu tur kādu nogalinās. Ja nav jau to izdarījis. ...!?!

J Janka111 21.03.2023

Šodien apmeklēju šo veikalu un piedzīvoju analoģisku pieredzi :D Noejot pagrabiņā, protams, atdūros pret krēslu barikādi. Gaiteņa galā pavīdēja vīriņš un uz manu "Labdien, interesē pneimatiskās šautenes", diezgan nešpetnā tonī nobēra savu sakāmo, ka veikalā ieeja atļauta tikai pircējiem un lasīt lekciju viņš netaisās :D Protams, apgriezos un gāju prom, jo netiku skaidrībā, kā lai iekļūstu elitārajā kastā "pircējs". Ja nopietni - īsti nav skaidrs, kā šāds veikals var pastāvēt, kur pārdevējs ir klaji nelaipns pret pircējiem un tos pat nemēģina ielaist veikalā.

K Kurlanderis 20.07.2023

Ļoti nepatīkams cilvēks ar dieva kompleksu. Bērnībā laikam apbižots bieži. Neko par ieročiem nemāk pastāstīt. Dirš tik ka bizness plaukst un zeļ no ārzemniekiem. Nopirku divus piparu gāzes baloniņus, pēc tam gribēju vēl elektrošoka iegādāties, pavirši parādīja kur atrodas un es neredzēju. Teica ka man ar acīm nav kaut kas kārtībā. Teicu ka pirkšu un pēkšņi atteicās pārdot jo kase slēgta.
Gan jau tie ārzemnieki ir vatinieki.