www.sudzibas.lv Luminor Luminor neuzņemas atbildību! Luminor, Edgars Indrāns, strādā netīri, !

Luminor - Luminor neuzņemas atbildību! Luminor, Edgars Indrāns, strādā netīri, !

Luminor bankas darbinieka, Banku augstskolas studenta, Luminor praktikanta, Edgara Indrāna, attieksme pret Latvijas iedzīvotājiem. Pēc dzīves pieredzes secinu, ka darbinieks darbojas tā kā darbojas darba vieta.

Luminor praktizē darbā ar klientiem un dzīvē:
* Piespiest sievietes ar seksu nodarboties negribot
* Izspiest naudu
* Neslēgt sadarbības līgumus
* Cilvēkus šantažēt un terorizēt
* Celt neslavu personām sabiedrībā

Nozogot manus datus, Luminor bankas darbinieks, Edgars Indrāns, prakses laikā Luminor, 2020.gada pavasarī, nelikumīgi izmanto manu personību: vārdu uzvārdu, ģimeni, draugus, dokumentus sava gala darba rakstīšanai Banku augstskolā, tāpat manu telefona numuru Luminor darbinieks, Indrāns, uzrāda kā savu Banku augstskolas profilā. Luminor darbinieka, Indrāna, prakses darbs ir ar negatīvu raksturu, nepatiess, nomelnojošs, pretēji manai dzīvei, nostājai, audzināšanai, ierakstiem, komunikācijai. Dēļ šī Luminor bankas darbinieka, Edgara Indrāna, Banku augstskolas gala darba man ir problēmas iekārtoties darbā, neskatoties uz manām priekšzināšanām un ideālo reputāciju iepriekšējo darba devēju un klientu vidū. Mana darba pieredze ir vairāk kā 15 gadi.

Lai situāciju uzlabotu, neizvērstos konflikts, prasīju sadarbības līgumu Indrānam un Luminor Indrāna prakses laikā.Tā kā Luminor ir komercbanka, tad likās, ka manas prasības vismaz izskatīs un izvirzīs savus variantus situācijas atrisināšanai. Luminor uzskata, ka Indrānam viss esot atļauts un banka nav ieinteresēti šo problēmu atrisināt, nav ieinteresēta sadarboties. Līgumu neviens slēgt negrib. Edgars Indrāns ir nobloķējis manus izejošos un ienākošos telefona zvanus, izejošos un ienākošos e-pastus, radījis milzu konfliktus starp man zināmiem cilvēkiem personīgā dzīvē, sūtot no manis negatīva rakstura ziņas, bloķējot manas atbildes.

Luminor darbinieks, Edgars Indrāns uzstāj, ka man ļaušot mierīgi dzīvot, ja ar viņu ar seksu nodarbošos un katru mēnesi Indrānam maksāšu naudu 15Eur ne par ko. Ja naudu nemaksāšu, tad to viņš nozags no mana bankas konta, ko jau ir darīji mainot maksājuma uzdevumus, manas apkalpojošās bankas sistēmu manam kontam. Esmu citas bankas kliente un neuzskatu, ka man būtu jādod svešam vīrietim nauda un ar viņu ar seksu jānodarbojas negribot.

Pieņemot Lumior bankas darbinieka, Edgara Indrāna draudus nopietni, tad uzskatu, ka Luminor praktizē darbā ar klientiem un dzīvē piespiest sievietes ar seksu nodarboties negribot, izspiest naudu, neslēgt sadarbības līgumus, cilvēkus šantažēt un terorezēt.

Biju sazinājusies ar Banku augstskolu, Izglītības un zinātnes ministriju, Valsts policiju, Patērētāju tiesību un aizsardzības biroju, Valsts datu drošības inspekciju, Rīgas pašvaldību u.c. institūcijām situācijas atrisināšanai.

Luminor bankas darbinieks, Edgars Indrāns, stāsta visiem, ka ir policists. Luminor bankas darbinieks, Edgars Indrāns, nav policijas darbinieks. Sazinoties ar Rīgas pašvaldības klientu atbalsta speciālistiem, tika noskaidrots, ka Valsts policijas darbinieku datu bāzē Edgars Indrāns neuzrādās kā policijas darbinieks.

Lai Sūdzībai būtu pamats, pievienoju atbildes e-pastu no Izglītības kvalitātes valsts dienesta, Rīgas pašvaldības atbalsta speciālista.

* Esmu 7 gadus strādājusi ar "Nordea" un "DNB Nord" bankas darbiniekiem un vadību centrālās bankas ēkās, kā arī Iekšlietu ministrijā, pārstāvot "Kurši grupa" tā laika meitas uzņēmuma struktūras
* Biju apdrošināšanas akciju sabiedrības tirgus līdera "Balta" mārketinga komandā
* Esmu strādājusi otrajā lielākajā telekomunikācijas nozares uzņēmumā Latvijā "Baltcom" pārdošanas departamentā
* Tāpat esmu darbojusies televīzijas raidījuma komandā, kura raidījumu pārraida 4 Latvijas televīzijas kanālos 11 reizes nedēļā

Neuzskatu, ka Luminor ir tiesības ignorēt manu nostāju, es nebiju piekritusi eksperimentiem un sadarbībai ar Indrānu. Sadarbības organizēšana ar mani nebija no Luminor darbinieka, Edgara Indrāna, un nav joprojām.

Komentāri (18)

D Dzintra Tabore 29.06.2020

Ieliec tā pajoliņa bildi - FB ir atrodami daudzi tādi Edgari Indrāni.

Negribu piesārņot savu datoru ar nevēlamas, negatīvas personas, Edgara Indrāna, privātām fotogrāfijām.

R Rhapsody 29.06.2020

Sūdzība satur daudz nopietnus apgalvojumus, bet izklāstītā informācija daudzviet ir neloģiska.
*) Nav atrodama informācija, ka konkrētā persona ir beigusi mācīties vai mācās Banku augstskolā.
*) Tāpat minētais darbs nav publiski atrodams, jautājums vai augstskola vispār praktizē šādu darbu pieejamību.
*) Kā tieši konkrētā persona jūsu vārdā var sūtīt ziņas?
*) Ja jūs esiet citas bankas kliente, kā tieši ir iespējams piekļūt jūsu bankas kontam? Jūs taču saprotiet, ka tas nav iespējams un to nedrīkst darīt.
*) Kā tieši konkrētā persona izmantoja jūsu datus un par kādu tēmu?
*) Kāpēc bankai/darba vietai ir jāuzņemas atbildība par divu privātpersonu konfliktu?

Iejaukta ir Luminor! Daudzas valsts instances ir informētas par notiekošo. Situācija ir stipri nopietnāka kā tev šķiet. Tu nezini tik daudz cik zinu es, tāpēc tev ir neskaidri saprotams par ko es runāju! Luminor ir Nordea un DNB apvienotā banka ( tas tavai apskaidrībai)

R Rhapsody 29.06.2020

Lieks ir paskaidrojums par to, kas ir Luminor, to sen jau vajadzētu zināt. Bet tik nopietnus apgalvojumus un tajā pašā laikā neskaidri izteiktus bez pamata, gan ir muļķīgi publicēt internetā. Tas īsti gudri nav no nevienas puses, ja arī kāda iesaistītā persona ir vainīga.

Tās nav tukšas runas. Pietiek ar to, ka cilvēka telefona numuru izmanto neatļauti. Neesmu devusi numuru Edgaram Indrānam. Mēs neesam pazīstami personīgi. Šajā situācijā Valsts policija ir kūtra, nav ieinteresēta pat uzklausīt, ne tikai risināt nopietnus jautājumus. Tā nu tas ir. Policija ir "jēla" uz zvanu atbildēšanu un palīdzēšanu Latvijas pilsoņiem.

Ar cilvēkiem var nopietnas likstas atgadīties un neviens nepalīdzēs. Latvijā nav drošības. 54 cilvēkiem uzrakstīju, ka man draud briesmas no Edgara Indrāna, 6 tikai noreaģēja ar mērķi palīdzēt. Esmu pārliecināta, ka neviens no šiem 54 cilvēkiem, neuzdrīkstējās pazvanīt policijai, lai informētu par saņemto ziņu no manis.

R RXX 29.06.2020

Vai tev ir vismaz 1 konkrēts pierādījums? Tavs stāstījums ir grūti saprotams un emocionāls.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 30.06.2020

Nozogot manus datus, Luminor bankas darbinieks, Edgars Indrāns, prakses laikā Luminor, 2020.gada pavasarī, nelikumīgi izmanto manu personību: vārdu uzvārdu, ģimeni, draugus, dokumentus sava gala darba rakstīšanai Banku augstskolā, tāpat manu telefona numuru Luminor darbinieks, Indrāns, uzrāda kā savu Banku augstskolas profilā. Luminor darbinieka, Indrāna, prakses darbs ir ar negatīvu raksturu, nepatiess, nomelnojošs, pretēji manai dzīvei, nostājai, audzināšanai, ierakstiem, komunikācijai. Dēļ šī Luminor bankas darbinieka, Edgara Indrāna, Banku augstskolas gala darba man ir problēmas iekārtoties darbā, neskatoties uz manām priekšzināšanām un ideālo reputāciju iepriekšējo darba devēju un klientu vidū. Mana darba pieredze ir vairāk kā 15 gadi. (citāts)
1.Nozogot manus datus, Luminor bankas darbinieks, Edgars Indrāns, prakses laikā Luminor, 2020.gada pavasarī, - (iesniegums LUMINOR, FKTK un Valsts datu inspekcijā)

nelikumīgi izmanto manu personību: vārdu uzvārdu, ģimeni, draugus, dokumentus sava gala darba rakstīšanai Banku augstskolā - (iesniegums Banku augstskolai un Valsts policijā)

2. man ir problēmas iekārtoties darbā, - (ja jau palikat bez darba, tad Jūsu kvalifikācija nav pieprasīta)

neskatoties uz manām priekšzināšanām un ideālo reputāciju iepriekšējo darba devēju un klientu vidū. Mana darba pieredze ir vairāk kā 15 gadi. - (15.gadu pieredze nedod Jums nekādu priekšrocību)

Es nerunāju par kvalifikāciju darbam, es runāju par noziegumiem, kā personas nomelnošana publiski. Indrāns mani nomelno publiski, jo sveši sabiedrībā zināmi cilvēki klātienē ieminējušies par Luminor Indrāna darbu, un Indrāna negatīvajiem vārdiem darbā par mani, mani apsaukājot, apmelojot.

Tāda sajūta, ka darba drošības padome nav kārtīgi iepazinusies ar manis rakstīto sūdzību.
1.Es 13 reizes esmu zvanījusi policijai. (pēdējās 3 policijas darbinieki nometa telefonu un pēc dzirdētā
2. Iesniegums policijai ir uzrakstīts (Pēc dzirdētā atsaucoties, viens iesniegums policijā par Indrāna nodarījumiem pirms vairākiem gadiem ar līdzīga rakstura nodarījumiem jau esot, tik policija to neuzskata par vajadzību izskatīt)
3. Rīgas policijas aplikācijā esmu ierakstījusi ap 16 ziņām par Edgara Indrāna nodarījumiem ar saucienu pēc palīdzības (Nulle atbildes no policijas)
4. Esmu aizsūtījusi e-pastus Luminor un gaidu atvainošanos u.c.!
5. Atkrapies.lv esmu ierakstījusi nelielu ierakstu no Indrāna nodarījumiem man vairāk kā 4 gadu garumā. (Nulle atbilde no policijas)

Patiesībā, nevienam nav tiesības man liegt komunicēt ar sev mīļajiem cilvēkiem. Man tiek bloķēti Skype profils saziņai ar meitu, telefona zvani saziņai ar brāli, mammu, omi, u.c. Darbā es iekārtoties nevaru, jo Indrāns bloķē manu e-pastu (To es esmu redzējusi ar savām acīm, sūtot darbā pieteikšanās vēstules). Nerunāšu jau par manis nomelnojuša raksturu darbu viņa PC! Indrāns draud, ka man atņems dzīvību, u.c. terorizē internetā.

2018.gada sept, Baltcom manā darba datorā bija troubleshootig. Noskaidrojot info, tas bija Indrāna pārkāpums, atklāts joprojām nekas nav. Indrāns ir pie visa vainīgs!

Stipri šaubos, ka pasaules lielākās apdrošināšanas akciju sabiedrības Latvijas struktūras mārketinga direktore un komanda rakstītu man labu atsauksmi, ja man būtu bijusi slikta reputācija un nebūtu sevi pierādījusi ar izdarītiem darbiem. Tādos uzņēmumos iekšā netiek ar sliktu darba pieredzi un reputāciju!

Emocionāls vēstījums tas noteikti nav. Tu izmeklētājs esi?

Kaut vai arī tas būtu konflikts divu cilvēku starpā, vai tad drīkst tā rīkoties Luminor bankas darbinieks, Edgars Indrāns, ar sveša cilvēka dzīvi? Konflikts no manas puses nav bijis un nav, no Indrāna puses gan ir.

č Čīkstētājs 30.06.2020

Pilnīgi murgi sarakstīti.

Nav neviena fakta, ko tieši ir darījis, kā rīkojas ar datiem, kā lietoja tavu telefonu.
Pieradījumi, ka kaut kas tika novilkts no konta? (Chargeback- neesi nekad tādu dzirdējusi? bankas darbiniece?)

Priekš bankas darbinieces pilnīgi nestrukturēta runa, fakti, teikumi.

Vienkārša vārdu vemšana.

Te vairāk izskatās, ka tev viņš iepatikās, bet atteica tev. Tāpēc arī raksti kaut kādu murgu.

Es tev ieteiktu iet ārstēties labāk.

D Dzirnakmens 30.06.2020

Vispār teikumiem neloģiska uzbūve, teksts nesaprotams. Tāda sajūta, ka Google translate es izmantots. Tā arī īsti nav skaidrs, ko tieši tad tas Indrans izdarījis. Jeb šitas ir kārtējais trollis..

Vai tad teikumu uzbūvei ir nozīme, ja valstī likumpārkāpēju, Edgaru Indrānu, piesedz Luminor banka?

Ir noskaidrots, ka viena krimināllieta ar līdzīga rakstura noziegumiem Valsts policijā ir jau uz Edgara Indrāna vārda. Policija viņu piesedz, neuzsāk lietu. (Droši avoti)

R RXX 30.06.2020

Protams, Policija, IZM, PTAC, AS Luminor Bank...Edgars kontrolē visas iestādes! Pret Tevi tiek izvērsta valsts mēroga sazvērestība! Jāzvana FIB, citu risinājumu neredzu.

Kāds gan tu esi naivs! Tā ir sūdzība, ko es ierakstīju. Lielākā vai mazākā mērogā šeit parasti satiekas līdzīgi domājoši cilvēki. Vai, ne, Luminor bankas darbiniek, Edgar Indrān? Tu esi "**** mira", varēji pats no sava vārda rakstīt pēdējo komentāru, nevis slēpties zem sveša segvārda.

Luminor, kur ir līgums?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes