Luminor - gūst papildus ieņēmumus popularizējot 1880 numuru nevis bezmaksas numuru - Neētiska prakse - Neetiska rīcība

Vai zinājāt, ka luminor kā vienu no galvenajiem klientu saziņas līdzekļiem popularizē 1880 numuru, kurš no atsevišķiem operatoriem ir par maksu un klientiem par šādām sarunām var nākties maksāt samērā prāvas summas?

Patiesībā, luminor var sazvanīt arī pa tālruni 67171880, kurš, kā izrādās ir bez maksas.

Kāpēc luminor rīkojas tik neetiski un neprofesionāli un uz savu klientu nezināšanas rēķina mēginā gūt papildus ienākumus? Tas ir atvērts jautājums visiem luminor klientiem

p. S. Starp citu, lielākā daļa no ieņēmumiem, kas tiek gūti zvanot uz 1880 numuru, aiziet nevis operatoram, kurš jūs apkalpo, bet gan uzņēmumam, kuram pieder šis numurs (šajā gaadījumā tas iespējams ir luminor)

Dainis 06.04.2018

Vai Hāgas kara tribunālam jau rakstījāt?

B Bvs 12.07.2018

Absolūti piekrītu sūdzībai.
Pilnīga cūcība no bankas puses - vismaz varētu paziņot, ka zvans ir par maksu. Man pēdējais zvans uz banku papildus izmaksāja virs 2,00 EUR, kaut gan es biju spiests zvanīt sakarā ar kārtējiem trūkumiem, kurus pieļāva bankas darbinieki.
Principā, kā jau bija atzīmēts, Luminor kļūst par miskastes banku, kurā adekvātu un pienācīgu apkalpošanu saņemt vairs nevar.