Luminor banka - Slikts serviss

Paņemts numurs 16: 57, jau ir 19: 00 vēl projām neesmu tikusi. Neesmu pārliecināta ka vispār tikšu. Šausmīgs serviss. Stāv ļoti daudz cilvēki un jaunajiem saka ka vairs nevar šodien neko dabūt. Vai tas ir normāli ka jāgaida 2 ar pus stundas lai dabūt to kalkulatoru. Man nav tik daudz brīva laika lai savā brīvdienā sēdēt te!

A AnvoyT 16.09.2019

Kalkulatorus piedāvāja saņemt jau pirms mēnešiem astoņiem, deviņiem. Vismaz vairums bankas brīdināja klientus jau pagājušajā gadā. Kāpēc visu mūžīgi jāatliek uz pēdējo brīdi un tad jāsūdzas?

A Anastasija 16.09.2019

Tas nemaina to ka te jāgaida 2 ar pus stundu rindu.

E Eyerolleris 16.09.2019

Maina gan, jo pirms Jums rindu veido tieši tādi paši klienti kā Jūs - pēdējā brīža kalkulatora mainītāji.
Par ko tad patiesībā šeit ir stāsts? Tas, ka jau laicīgi nesakārtojot savu pieeju Jūsu finanšu rīkiem, Jūs tagad zaudējat gan savu laiku, gan naudu.
Sūdzībai nav pamata. Ir laiks pieaugt.

Pacco_al 16.09.2019

Var būt bankai vajadzēja atvērt 30 jaunas filiāles, lai klienti, kuri, kā vienmēr visu atliek uz pēdējo brīdi varētu ātri un bez problēmām nomainīt, pēc tam filiāles slēgt un darbiniekus atlaist. Tā jūs bijāt iedomājusies šo "servisu". Viss ir jādara laicīgi, nevis jādzīvo pēc principa - nu gan jau, kad laiks nāks tuvāk.
Pienāca un visas tādās "gudrās" tagad sēd garā rindā un pukojas.
Bet brīdināja taču, ka tā būs, bet tak neņem pierē. Var būt tagad būs labāka mācība un dažas atziņas smadzenē paliks.

Likumsargs 16.09.2019

Redziet kā sanāk, atstājam uz pēdējo dienu un tad vainojam visus, tikai ne sevi!
Vai tad tikai tagad kļuva zināms, ka bankas atsakās no kodukartēm šā gada septembrī? Nē! Par to bankas jau gadu iepriekš informēja!

Nevajag atstāt visu uz pēdējo dienu, tad nevajadzēs vainot visu pasauli.

M McGaret 16.09.2019

Vispār jau varenforši bankas dara, ka šis grib, bet parastajam mirstīgajam vai nu jāpieņem šo prasības vai arī jāatsakās no attiecīgās bankas pakalpojumiem!
Interesanti, ko dara tie kuriem nav piemēram Android telefons !? Kādēļ bankas nesponsorē piemēram tiem cilvēkiem telefonus !? Galu galā ne jau Es kaut, ko mainu, bet banka ...
Šis ir kārtējais pierādījums tam, ka Jūs šai valstij esat NEKAS!

E Eyerolleris 16.09.2019

Kam nav viedtālrunis, tiem tiek piedāvāts iegādāties kodu kalkulatoru.

R RXX 17.09.2019

...kodu kalkulatoru vai uztaisīt e-ID. Varianti ir, cik var čīkstēt? Un kāds tam vispār sakars ar “bargo valsti”? Liekas, ka dzīvojam paralēlās pasaulēs...

O Otis 17.09.2019

Kušs, kušs.. nesagraujiet Makgarauša sazvērestības teoriju pasauli. (hihihi)