Luminor banka - Slikts serviss

Mums ar vīru bija mājas kredīts luminor bankā, kur viņš bija maksātājs, bet es galvotāja. Vīrs 09.08.2023 aizgāja viņā saulē un es protams katru mēnesi maksāju luminor bankai aizņēmuma mēneša maksājumu. Tā ka viņi vairs neizsniedz cik katru mēnesi ir jāmaksā, jo to summu viņi maina, tad es nezinu cik attiecīgajā mēnesī esmu parādā. Sodin zvanu un tā jaunkundzīte klausules otrā galā (vārdu Latvijā tikai ļoti retās vietās pasaka) atbild ka viņa man nedrīkst teikt cik man ir jāmaksā! Vārdu sakot es maksāju naudu, bet nedrīkstu zināt cik tas ir. Lai es atnākot uz banku tad pateikšot. Nu nav jau tālu ~ uz vienu pusi 100 km, uz otru 160 km. Man beidzot ir izsniegta mantojuma apliecība, bet vienalga esot "jāieiet" bankā. Nu tā no rīta garām ejot.
Labi ka ne visi darbinieki ir tik pašpārliecināti muļķi. Es viņai lūdzu lai pasauc kādu gudrāku, nē to viņai nav jādara!
Bušu priecīga no jūsu bankas un viņas pakalpojumiem tikt vaļā vai nu pārfinansējot uz swedbanku vai pārdodot īpašumu. Silva Zeltkalna, Kandavā

Papildināts Agnese7575 21.03.2024

Mans epasts ir [slēpt]@yahoo.com
Mēgināsu rīt vēl zvanīt par to kreditmaksājumu, bet tā sodienas darbiniece bija galīgi garām. Lūdzu lai pasauc kādu gudrāku, nē tas viņai nav jādara. Izklausēs ka apkopēja nejausi paņēmusi klausuli. Kādēļ tik nekompetenti cilvēki vstrādā bankā. Un pat sūdzību uz banku nevar uzrakstīt, tikai uz kaut kādu vispārēju koplapu kur ticu ka neviens no bankas pat neieskatas. Silva Zeltkalne Kandavā

IlzeIvaram 22.03.2024

Arī citā bankā nebūs labāk. Kur nu vēl swed
Bet Jums taisnība, tagad darbus dara un nomaina izlutinātie jaunieši kurien pildspalva par smagu un smadzenes par lielu, lai spētu tās izmantot. Un dibens par platu utt