Nordea Banka - Noguldījums

Esiet uzmanīgi ar procentu peļņas aprēķinu noguldījumiem!!
Nordea banka piedāvāja Ziemassvētku depozītu noguldījumiem, kuru beigu termiņš ir 5. janvāris. Noguldījumam uz 1 mēn. likme 7%, utt. līdz 12 mēn. likmei 12% - tas norādīts mājaslapā. Bet informācijā nekur netika norādīts, ka vispārpieņemts (visās bankās, bet varbūt es vienīgā to nezināju) ir norādīt % likmi gados, tātad attiecīgi 1 mēn. noguldījumam ir 7/12=0.58 % !!! Un vēl bez tam - noguldot caur internetbanku 1. janvārī, darījums tika pieņemts 5. janvārī, kad it kā šis svētku termiņnoguldījums vairs nebija spēkā un gada likme 7%.
Gandrīz par velti bankām aizdota nauda :(

D

F fe 05.02.2009

Domāji 7% mēnesī? Ha-hā!!! Prātiņ, nāc mājās!!!

A a 05.02.2009

protams, procentu likmi norāda gadam, svētkos banka neveica operācijas, savlaicīgi ts bija paziņots mājaslapā!

R Reālists 06.02.2009

Nu cik stulbam jābūt, lai iedomātos, ka 7% ir mēnesim, nevis gadam. Iedomājies, 84% gadā muhahahāaaa.

A Aldis 10.02.2009

Tiešam laikam Tu vienīgā esi tik aprobežota...
Ja sekojam Tavai loģikaj tad kāpēc likt naudu uz 12.mēnešiem un saņemt tikai 12% ja var nolikt 12. reizes uz 1. mēnesi uz 7%.
Smiekls nāk par ļaužu trulumu, bet nu suudzību ierakstīt un sašutumu izteikt tā ir svēta lieta.
KAUNS!
P.S. Naudai stāvot mājā zeķē ienesīgums ir 0%, par devolvāciju nemaz nerunāsim.

E exbankir 12.03.2009

Jautājums autorei: Kāda būtu pieņemam % likme depozītam, lai nauda nebūtu aizdota pa velti, UN KāDA BūTU PIEņEMAMA % LIKME KREDīTIEM, KURIEM TāLāK šī NAUDA IR JāIZMANTO???

S Smile 03.04.2009

Viņa laikam pirmo reizu izdomāja kādu summu ieguldīt!!! Biežāk jālasa līgums ko pati paraksti! tur skaidri un gaiši ir rakstīts ka likme ir gada likme!!! Pēdējo jautājumu laikam nemaz nesapratīs...

K Krista 27.01.2010

Protams, ka ta ir gada likme. Bankai nav izdevigi dot augstakus procentus isam terminam. Tas ir passaprotams, bet ari likmei 7%gada nav ne vainas. Katra zina krajkonta likme Nordea banka ir (vismaz pagashgad bija) 4% ta, ka ir atskiriba :-) gada likmees. Iesaku turpmak uzmanigak lasit nosacijumus, ligumus utt. Vai jautat specialistam banka.