www.sudzibas.lv Luminor Bank Nekorekta rīcība

Nordea Banka - Nekorekta rīcība

Esat uzmanīgi ar Nordea bankas BalticMiles MasterCard!

It kā jauks piedāvājums, BET izrādās banka no šīs kartes katru mēnesi noņem no konta 1, 50 Ls un par to nemaz neinformē, ne pieteikumā tas nav minēts, ne arī bankas darbiniece to pieminēja (tādā gadījumā šo karti nekad neņemtu, jo sanāk, ka tā gadā izmaksā 18 Ls, kas ir daudz par daudz).
Tā kā nelietoju šo karti vairāk par pusgadu, liels bija mans pārsteigums saņemt brīdinājuma vēstuli, par manu ieskaitīšanu parādnieku rindās ar negatīvo bilanci!

Banka pagaida pusgadu, lai naudiņa sakrājās un tikai tad informē, ka redziet es 1, 50 Ls mēnešmaksu neesmu maksājusi...laikam jāsaka paldies, ka negaidīja gadu vai divus...
paldies.

Z

G gena 26.11.2010

vispār jau kartes līgumā ir atsauce uz cenrādi, kur tā summa ir norādīta, ja pašam nepietiek prāta pajautāt, cik maksā konkrētais pakalpojums.. par velti taču nav neviena karte.

J Juris 19.02.2011

Ja, piesakoties kartei, nenoskaidroji informāciju par kartes mēneša maksu (tu tiešām domāji, ka kāds tev dos karti par baltu veltu un UZ MŪŽU???), tad vaino tikai sevi.

V Vit 04.03.2011

Nē. Nu kura karte ir par velti?????????????????????
jāprot arī rēķināt..
man NORDEA par jeburu negatīvu konta atlikumu sūta sms. Vini ir zolīda Banka, diez vai tas pusgads jagaida, lai uzzinātu par mīnusu.