www.sudzibas.lv Luminor Bank Ārprātīga komisijas maksa par naudas izņemšanu

Nordea Banka - Ārprātīga komisijas maksa par naudas izņemšanu

Vēlos citus cilvēkus pabrīdināt par šādu nekaunību. Pirms lidojuma uz Vāciju domāju vēl lidostā izņemt skaidru naudu un turpat samainīt pret Eiro, lai būtu mazliet skaidrā naudā Eiro. Izņēmu ar Swedbank karti 150LVL no Nordea bankas automāta un skat. komisija par 150Ls izņemšanu ir 5Ls. WOW!!! Man trūkst vārdu. Pēc tam Vācijā no bankas automāta izņēmu 450EUR skaidrā naudā, komisija par to 8.55Ls. Vārdu sakot, neņemiet naudu no svešas bankas Latvijā, maksā tik pat cik izņemšana ārzemēs. Ceru, ka Swedbank Nordea klientus pie saviem naudas izņemšanas automātiem tieši tāpat nokāš :-P.
Laikam jau 5Ls nekas nav, pie tā tik ir jāpierod.

A Aste 06.10.2010

Tipisks latvietis teica: "Ceru, ka Swedbank Nordea klientus pie saviem naudas izņemšanas automātiem tieši tāpat nokāš"

O o 06.10.2010

nu kas ir Andri Losi?
ne jau Nordea tev tos 5 latus nokāsa. apskaties swedbankas mājas lapā - tā ir viņu komisija "svešajos ATM" LVL 2 + 2% no summas? bet nu varu tikai piekrist par pārmēru lielu komisiju sūdbankā vispār

M Myka 07.10.2010

parak liela komisija tadai bankai...esat uzmanigi ! tev vismaz nonema padsmit latus, esmu tagad parada bankai paris simtus!

J Juris 12.10.2010

Komisiju par skaidras naudas izņemšanu nosaka banka, kuras karti lieto, nevis banka, kuras bankomātu izmanto.

B Baņķieris 12.10.2010

Loši jūs esat!
Jau vairākas reizes esmu teicis un tagad saku to pašu-pirms vainot citus, no sākuma paskaties uz sevi!
Ja esi lohs, tad ņem vērā, ka mēs baņķieri uz šādiem lohiem arī pelnām!
Kas lidostā nav Swedbankas automāta? Neticās kaut kā, pats sava slinkuma pēc negribēji paiet pārdesmit soļus tālāk? Tad maksā!
Turklāt katrai bankai ir sadarbības līgumi ar citām bankām un šādos gadījumos ir noteiktas bankas, kas atļauj savu bankomātu tīklos izmantot sadarbības bankas kartes bez jebkādām papildmaksām.
Zinu, ka Swedbakas karti bez komisijas var izņemt Krājbankas automātā, ar Citadeles bankas karti naudu var izņemt GE Mony bankas ATM un otrādi!
Pirms sūdzies un bļausties, no sākuma nenāk par ļaunu pārbaudīt vai pats neesi lohs! lai dzīvo LOHI! Uz tādiem banku sistēma pelnās!!!

R Ruta 11.02.2011

Standarta komisija naudas iznemsanai no kreditkartes ir 3% no summas, kura tiek iznemta. Nav nozime, vai lieto tas bankas automatu, kas karti izdevusi vair ari citas. Lielaka komisija var tikt piemerota, ja no latu kartes iznem citu valutu- konvertacija tacu.

Z Zinaida 11.02.2011

Grabitj ih samih nado!

J [email protected] 17.08.2018

Labākais veids, kā iegūt labu summu, lai uzsāktu labu biznesu, vai lai sāktu dzīvot labu dzīvi ... Dodies un ņem naudu tieši no jebkura ATM Machine Vault ar ATM Programmētās kartes izmantošanu, kas darbojas automātiskajā režīmā. E-pasts [slēpt]@outlook.com) par to, kā to iegūt un tā izmaksas. ... PASKAIDROJUMS PAR KĀDĒM šī karte darbojas ... Jūs vienkārši atlaidat šo karti jebkurā bankomātā, un tas automātiski parādīs 1. VAULT MENU 1000 ASV dolāru, 2. VAULT $ 5000, RE-PROGRAMMAS, IZEJA, ATCELT. Vienkārši noklikšķiniet uz jebkura FILE, un tas jūs aizvedīs uz citu SUB-MENU no ALL, OTHERS, EXIT, CANCEL. Vienkārši noklikšķiniet uz citiem un ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt no bankas, un jums tas ir jāapmaksā uzreiz ... Pabeigts. *** PIEZĪME: NEIZMANTOJIET "VISAS" OPTIONS. TĀ KĀ TIEK LIETOT VISU IZVĒRTU BALSU SUMMU. e-pasts [slēpt]@outlook.com). Mēs atrodamies ASV, INDIJAS