www.sudzibas.lv Luminor Bank Slikts serviss

DNB Banka - Slikts serviss

Esmu ļoti nepatīkama pārsteigta par šo banku. Gadu atpakaļ noformēju maksājuma karti sev kā fiziskai personai, pāris mēnešus šajā kartes kontā notika kaut kāda naudas kustība, bet pēdējos mēnešus šī karte vispār netika izmantota. Divas nedēļas atpakaļ man atnāca uz tālruni īsziņa ar tekstu, ka ir jāsamaksā bankai gandrīz EUR 30.00. Protams neizpratne par ko, jo kā jau teicu šī karte nemaz netiek izmantota. Kādu laiku atrados slimnīcā un par to īsziņu aizmirsu līdz dienu atpakaļ atnāca atkārtota īsziņa ar brīdinājumu samaksāt šo summu, pretējā gadījumā tikšot iesaistīti parādu piedzinēji :) Kad sazinājos ar banku, man paziņoja, ka tā ir komisijas maksa par karti. 30 EUR-nopietni? :) :) Loģiski, ka šo karti un kontu slēgšu un nekāda sadarbība nenotiks nākotnē ar šo banku.

Latviešu tautas 13.10.2016

Kad nakošreiz slēgsi līgumu ar banku uzmanīgi izlasi to... Vismaz...

Pacco_al 14.10.2016

Nu nav bankas kartes par velti, nu nav. NU vai tiešām nevar to atcerēties. Ja kāds iedomājas, ka ja viņš karti nelieto, tad viņam par to nav jāmaksā - arī tā nav. No kurienes šī tumsonība???
Sākumā bankām bija gada maksas, tagad lai summa neizskatītos tik liela ir mēneša maksas. Un katru mēnesi šie daži eiro no konta tiek atvilkti.
Bet protams, mums ir tikai viena atziņā - Loģiski, ka šo karti un kontu slēgšu un nekāda sadarbība nenotiks nākotnē ar šo banku.
Nu nav Latvijā bankas, kur par karti nav jāmaksā (parastajiem mirstīgajiem).
Ceru ka pietiekami skaidri esmu jums to izskaidrojis.

Latviešu tautas 14.10.2016

Jā, tieši ta: Citadele banka ņem 0,75 EUR/mēn. Bet Swedbanka no pensionāriem (jau ar atlaidi!) ņem 0,43 EUR/mēn! Tatad kontā vismaz jābut 9-10 EUR!