www.sudzibas.lv Luminor Bank Slikts serviss

DNB Banka - Slikts serviss

Lieta tāda, mēs kā jauna ģimene bijām ieplānojuši savu dzīvokli. Vispirms apceļoju katru pilsētas banku, bet biju diezgan pārsteigts par Dnb. Hipotēkas kredits + altum. Izklāstīju savus plānus, iespējas. A man tik sola, vis ok. Bez problēmām. Dzims mazais uzreiz nākat, mēs jūs gaidīsim, atstājiet savu numuriņū, lai varam sazvanīt. Dzima bērniņš. Kā arī sakrita ar to, ka man uzzvanīja. Sarunājām laiku. Ierados sarunātā laikā un pieņēma tā pati kundze ar kuru iepriekš biju runājis. Kundze vairs nebija tik laipna, atsaucīga. Ko iepriekš sasolīja vairs nav patiesībā. Pēkšņi atradās simtu viena problēma, kāpēc vairs nekādāīgi nevaram ņemt mājokli. Pēc viņas visa teiktā ka mums vispār šajā ziņā nekas nespīd. Biju neizpratnē. Sarūgtināts. Nesaprotu vienīgi prikš kam zvanīja. ???Tajā pašā dienā griezos citā bankā. Nu un tagad mums ir savs mājoklis!! ☺

K krusovice 01.09.2016

Pamatojiet kādus faktus, kādēļ jums atteica. Nevar būt, ka vienkārši tāpat vien.

donna b 01.09.2016

Un kura bankaa tad dabuji?

Pacco_al 07.09.2016

Nepilnīga informācija, lai spriestu par atsauksmes objektivitāti. Šaubos, ka tieši tik viennozīmīgi viss bija.