www.sudzibas.lv Luminor Bank Slikts serviss

DNB Banka - Slikts serviss

DNB banka atteica uzņēmuma kontu tāpēc, ka es nevarēju ļoti konkrēti (saraksta veidā) nosaukt mana uzņēmuma klientus nākotnē! DNB klientiem ir jābūt gaišreģiem vai vismaz par tādiem jāizliekas un kaut kas jāsamurgo DNB anketās. Visu cieņu uzņēmējiem, kam ir konti DNB un kas ir varējuši atbildēt uz šiem, manuprāt, stulbajiem jautājumiem. Es nevarēju, kā rezultātā - konta nav.

K Kaspars Šulcs 01.09.2016

Arī bija tas pats tikai Swedbanka. Iesaku pamēģināt Nordea, tur man visu izskaidroja un palīdzēja aizpildīt ko nevaru teikt par Swedbanka. Kontu vēru vaļā pie spices t/c.

Jautājums varbūt nav stulbs, uzņēmumam ar stāžu, taču pilnīgi nelikumīgs - to dēvē par ekonomisko spiegošanu un te jau ir darbiņš FKTRK.

Pacco_al 07.09.2016

Finanšu un kapitāla tirgus komisija pati šo Klientu anketu ir apstiprinājusi. Likumības zinātājs. Pus Latvija mums tādu "ekspertu" un "konsultantu".

A Arturs Erglis 12.09.2016

Ja visi saprot, ka FKTRK ir izdomājis pastulbu anketu, kāpēc tad DNB nevarētu pieņemt vienkāršu un godīgu atbildi - "pašlaik nezinu". Turklāt, kas vēl labāk zinās transakcijas, ja ne pati banka? Banku analītiskās nodaļas precīzi ar vienas peles klikšķi varēs pateikt kāds ir mans vidējais mēneša apgrozījums, kas ir mani lielākie debitori/kreditori, utt.

Pacco_al 07.09.2016

Pilnīgi normāla un saprotama situācija "blondīnei", kura no rīta ir pamodusies un izdomājusi, ka vajag nodibināt savu uzņēmumu. Ok. Ar ko nodarbosies - nezinu, ar ko kopā strādās - kā es varu to zināt, kādi būs apgrozījumi - kas es kāda gaišreģe.
Tad nu sakiet, kam bankai ir vajadzīgs tāds klients? Lai būtu ieraksts datu bāzē? Nē ! Pēc tam vēl izrādās, ka par konta uzturēšanu komisija katru mēnesi jāmaksā - bet kā es taču viņu nelietoju, man tur nekas nenotiek. Kāda komisija, par ko????!!!!
Tāpēc labāk ir šausmīgas beigas, nekās nebeidzamas šausmas ar šādām Bussines women.

A Arturs Erglis 09.09.2016

Interesanti, ko Stīvs Jobs būtu irakstījis šinīs ailēs, ja tas būtu jautāts tad, gad viņš tēva garažā saskrūvēja savu pirmo Mac-u? Un cik adekvāti tas būtu bijis?