www.sudzibas.lv Luminor Bank dnb bloķē kartes

DNB Banka - dnb bloķē kartes

Banka paziņoja, ka vajaga aizpildīt kaut kādu anketu par ienākumiem, kur strādāju, kā nauda kontā ienāk.. Bet brīdināja, ka ja netiks aizpildīta anketa tiks bloķēta karte.. Tuvojoties tam termiņam nebiju aizpildījis anketu. Vakarā nākot no darba vēlējos izņmet naudu, bet karte bija jau bloķēta..Vai tiešām banka tā drīkst rīkoties un uzdot tādus jautājumus ar iebaidīšanu..

E Ešlijs Lermans 28.01.2017

VISAS LAITIVJAS BANKAS IESPAADA.
Mees kaa eiropas savieniibas locekli varam droshi atveert banku jebkuraaa citaa valstii. Kaa jau mees arii esam izadarijushi. Neivens un nedomaas konstitucionaalaa valstii blokjeet kartes!! Nevis latvijas policijas valstii.

E Ešlijs Lermans 28.01.2017

Varat atveert kontu igunijaa vai vaacija vai lietuvaa. Man jau sen ar lavtijas mafiozaam bankaam nekaa kopiiga nav

Ha, DNB - Latvijas banka???

P Pretenzija Pretenzija 28.01.2017

Klau, laba ideja, es par to tā labu laiku apdomāju, un (še te). Vēl ir neapmierinātie ar Latvijas bankām, xa, xa, xaaa :)

Ha, DNB - Latvijas banka???

K Kristaps Gulbis 24.11.2017

Nē nē Dnb tiesam sudiga banka.

K konuss 29.01.2017

Viņi ne tikai bloķē kartes bet arī mēdz pazust nauda no kontiem. un kamēr pats nesāc meklēt neliekas ne zinis, beigās paziņojot, ka bija tehniskas problēmas.

S [email protected] 29.01.2017

Tieshi taa. Tamdeelj ir jaaver konti citaas valstiis. wizairaa biletes cena 15 euro. uz vienu un uz otru pusi mask 25. eiro.
Atveersiet kontu karti pa pastu jums atsuutiis. Lietosiet neivens juus nemaniis.
Mna ir vienaa labakaajaa vaacijas bankaa konjti. Jaa naudu no latvijas kontiem ieskaita 2-3 dienas bet tas ir taa veerst. Es esmu savas naudas samnieks :)

Latviešu tautas 29.01.2017

wizairaa...Mna ... konjti. veerst. ... samnieks
===
ГосподЯ! Vai tu latviski normali nevari uzrakstīt? Kas vel par "samnieks"?

Latviešu tautas 29.01.2017

"konjti"="koņjaks"?

H Herovīns 06.02.2017

Jā, bankas drīkst bloķēt visu, ja nepildi līgumā ar banku atrunāto. Lasi līgumu!

A agris98 11.02.2017

Es kā jurists un finansu darbinieks izlasu visus līgumus un direkcijas...

K Kristaps Gulbis 24.11.2017

tas ir pret cilvecību un brīvību, kā nekā taa ir musu nauda