DNB Banka - Apkalpošana

Gribu ieiet internet bankā. Atsuta vini paroli.. Tur nevar rakstit ka citas bankas pa taisno. Ja ir mazie tad ar mazajiem un pa vidu parole ielikusi ari lielos burtus.. Nepamaniju.. Starpcitu ari loti nērti ka tā. Nu ja tad ievadiju nepareizi mani noblokeja. Tad zvanu vinu informativajam talrunim stunda vairakas reizes.. Bet vini pat necel liek uzgaidit. Vsl ar to banku vslk ir problemas neiesku but klientam. Latvija der tikaj 2 bankas swe3d vai seb parejas nav bankas tas tocna. Brinos ka dnb un nordek bankas vispar varej sak darbu latvija. Daudz stulbu cilveku ja jav iet uz tam bankam biju viens no viniem bija seb tagad arī ir. Dnb kaut bankrotetu. Ceru ka sito kads galvenais lasa.. Lai aizrijas ar savu slipsi. N tizla banka ;)

G

Y YoYo 08.01.2013

Nesaprotu... ko tieši sliktu izdarīja banka???
Ja pats esi āmurs un nejēdz pareizi vismaz 3 reizes ierakstīt paroli tad banka pie tā nav vainīga!
Esmu DnB klients un varu teikt tikai atzinīgus vārdus!
DnB atšķirībā no SEB un jo sevišķi Swedbankas norēķinu centros nav jāsēž ilgstoši rindās lai tiktu pie operatora.
Internetbanka arī strāda ērti.
Un vēl ja tu nopūdelēsi ar parolēm Swedbankā tāpat dabūsi iet uz banku, jo pa telefonu jaunu - pagaidu paroli viņi neizsniedz.

A advokatus 08.01.2013

Jau palasot Tavu sūdzību nākas secināt, ka Tu esi bremze ;)

donna b 08.01.2013

Swedbank i-net banka manuprat ir vislabaka, bet tik un tā, konta parole ir domāta TAVAI drošībai, un ja Tu nemaki to ievādīt, tā, kā Tev ir rakstīts, tad varbūt nelieto i-banku un glāba naudu stikla burkā?

Ausainītis 08.01.2013

Swedbanka ir forša!