Lr Saeima - Kamēr tik

Vai tad tiešhām daļa politīķju nesaprot, kā intresēs viņiem jāstrādā un par ko saņem algu?
Nepārtraukti viss tiek aplikts ar nodokļiem un nodokļi celti, līdz ar to valstī ir iestājies ekonomiskais sabrukums.
Kāmēr pie varas nebūs ātri domājoši un rīcībspējīgi cilvēki, tikmēr, te paliks vel sliktāk.
Kāmēr būs šāda, valsts politika, ka nepārtraukti, kāds kautko izdomā un būs bardaks, tikmēr neviens investors ar savu naudu latvijā nenāks un valsts sabruks pavisam.

J jomajo 13.04.2011

Patiešām sāp sirds par to, ka cilvēkus, kurus esam ievēlējuši un uzticējušies, tā mūs ir "apjājuši"!!! lielai daļai nav naudas, lai bērnus pabarotu, kur nu vēl rēķinus nomaksātu plus vēl draud izlikt no mājām, ja nenomaksās parādu!cilvēciņš panikā bēg uz ārzemēm, lai naudiņu priekš ģimenes sapelnītu, bet tie maitas vēl uzliek nodokli tiem, kas strādā ārzemēs!!! pajoļu bars tajā verhušķa sēž!!!protams, kas tad viņiem, telefons u.c. pakalpojumi atmaksāti, alga ir pietiekami augsta, lai mēnesi normāli dzīvotu un vēl senčiem palīdzētu, bet pārējiem piegriež skābekli, jo savādāk prēmijām nesanāks!!! cik ilgi tas vēl turpināsies!!!??????????

T ToJomajo 13.04.2011

Delfos šodien parādījās informācija, ka mūsu Kristovskis apspriedāsES par imigrantu uzņemšanu.Tādēļ jau par savu tautu neviens nerūpējas, jo ir apsolīts kārtīgs čungurs naudas priekš izzagšanas, lai šos melnādainos ātrāk uzņemtu.Drīz būsim dirsā kā maisā ar visu dziesmugrāmatu.

F fifa 17.05.2011

māri tu esi pidars un lohs