www.sudzibas.lv Longo Mājas lapā netiek norādīta faktiskā summa

Longo - Mājas lapā netiek norādīta faktiskā summa

Mājas lapā netiek atspoguļota reāla summa par auto, tiek norādīts, ka tā ir finālā summa, bet beigās ir jāmaksā par auto atvešanu no Tallinas. Tiek teikts, ja jūs mašīna neapmierinās 99 iemaksātos eiro atgriezīsim. Kad zvanu un paskaidroju ka kredīta kalkulator un reālais mēneša maksājums atšķirsies par 50 eiro, tad galu galā man naudu 99 eiro tomēr neatgriezīs, jo mašīna atvesta utt. Mājas lapā mašīnas summa ir norādīta ka fināla summa, bet tā apaug ar papildus izdevumiem, un galu galā neatgriež solītos 99 eiro. Laura korfa.

longo 11.02.2022

Labdien, Laura! Vēlamies sniegt komentāru uz Jūsu sūdzību.

Lielākais lietoto automašīnu tirgotājs Longo.lv saviem klientiem piedāvā iegādāties un rezervēt arī automašīnas no mūsu tirdzniecības vietām Viļņā un Tallinā.

Kā norādīts mūsu mājas lapā ( gan veicot reģistrāciju, gan arī pamācībās "Kā iegādāties šo auto" 3.punktā https://longo.lv/p/how-longo-sales-process-work – šādiem auto tiek piemērota papildmaksa par auto transportēšanu (99 € ar PVN) un reģistrāciju Latvijas Republikā (200 € ar PVN). Zemāk aplūkojams šo izmaksu sadalījums:

Auto transportēšana uz Latviju, 99 €, ietver:

1) auto sagatavošanu transportēšanai;
2) dokumentu sagatavošanu;
3) transport pakalpojumu izmaksas;
4) transportlīdzekļa saņemšanu.

Auto reģistrāciju Latvijā, 200 €, ietver:

1) CSDD pakalpojumus:
-Transportlīdzekļa datu verifikācija pirms pirmās reģistrācijas Latvijā;
-Agregātu numuru salīdzināšana;
-Muitas nodoklis;
-Tehniskās apskates izmaksas (tostarp uzlīme);
-Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis;
-Dabas resursu nodoklis;
-Auto reģistrācija tirdzniecības reģistrā un pieņemšana tirdzniecībā.

2) ar ceļu satiksmei gatava auto nodošanu klientam saistītos Longo.lv administratīvos pakalpojumus.
Jebkurš klients var pats apciemot mūsu filiāles Viļņā www.longo.lt un Tallinā www.longo.ee, klātienē apskatīt automašīnas un arī tās iegādāties. Taču izmaksu ziņā jārēķinās ar līdzīga vai pat augstāka apjoma tēriņiem (nodoklis būs jāmaksā par visu kalendāro gadu), kā arī patērēto laiku. Mēs piedāvājam nokārtot šīs procedūras, ietaupot tavu laiku un enerģiju, lai tu varētu saņemt izvēlēto auto tuvākajā iespējamajā laikā.

Ja tiešsaistē www.longo.lv rezervēts tieši šāds auto ( no Viļņas vai Tallinas) – rezervācijas procesā visi papildus izdevumi tiek norādīti ( informācija ir arī e-pastā – pēc rezervācijas veikšanas).

Plus pārdošanas speciālists arī sazinās ar klientu un informē par to, ka auto nav uz vietas un, ka nepieciešams transportēt uz Latviju. Ar klienta piekrišanu rezervācijas summa 99eur tiek pārcelta uz transportēšanas izmaksām, kas vairs nav atgriežama, jo sedz transporta pakalpojuma izmaksas auto nogādei uz Latviju.
Ja klients nepiekrīt rezervācijas summas novirzīšanai transporta izdevumu segšanai – tad diemžēl uzreiz atceļam rezervāciju un atgriežam 99 eur klientam.
Jūsu gadījumā Pārdošanas speciālists šo informāciju minēja Jums arī telefoniski, pirms veicāt rezervēju, atvainojamies, ja tā nebija pietiekoši skaidri izklāstīta – pārskatīsim komunikāciju un uzlabosim, jo mums rūp klientu viedoklis un apmierinātība.

Tāpat vēlamies akcentēt, ka Jūsu rezervētā automašīna ir jau piegādāta Rīgā! Un mēs patiesi priecāsimies redzēt Jūs uz testa braucienu. Esam centušies ar Jums sazināties, taču diemžēl telefons netiek pacelts! Gaidīsim Jūsu zvanu!

Ar cieņu, Longo Latvia [slēpt]@longo.lv
t.29995502
www.longo.lv

O [email protected] 11.03.2023

Sūdzības iesniedzēja norādija ne tikai uz naudas atgriežšanas par auto piegādi problēmu, bet arī par neprecīzu Auto Līzinga Kalkalatora sniegto aprēķina informāciju un jūsu reāla piedāvajuma Līzinga procenta summu! Uz ko Longo.lv nav sniedzis atbildi, līdz ar to izvairoties no neertiem jautājumiem priekš Longo.lv!