www.sudzibas.lv Lonas Krāpšana

Lonas - Krāpšana

Veikalā Lonas nopirka gultu ar matraci. Gulta ir viduvējas kvalitātes, matracis nav cieši pieguļošs, ir plaisas, iekšējais metāla rāmis ir saskrāpēts. Šīs kvalitātes gultu var iegādāties par pusi no cenas. Matracis pirmajā dienā sagādāja vilšanos. Viņu vietnē un katalogā ir rakstīts: Neatkarīgi mikropavāri, kas sadalīti pa 7 anatomiskām zonām, vēl labāk pielāgojas ķermeņa formai nekā parastie neatkarīgie atsperes, nodrošina stabilu atbalstu un nodrošina, ka, pārvietojoties vienam cilvēkam, vibrācijas netiks jānosūta tam, kurš guļ tālāk. (citāts)Tieši šī īpašība bija izšķiroša matrača izvēlē. Patiesībā izrādījās, ka vibrācijas joprojām tiek pārraidītas, kad mans vīrs sapnī apgāžas uz otru pusi, es uzlecu augšā uz matrača otrās puses! Es devos uz viņu veikalu, lai izvēlētos citu matraci apmaiņai, taču neviens no tiem neatbilst aprakstam, un preces, kas neatbilst aprakstam, ir KĻŪDES. Zvanīju uz Lietuvu un paskaidroju visu, kas mani neapmierina ar matrača kvalitāti, es arī neko nevarēju izvēlēties apmaiņai un prasīju atmaksu par nekvalitatīvu preci.Atbildot uz manām sūdzībām, sieviete vārdā Jolita mēģināja ar mani strīdēties, bet beigās solīja rīt piezvanīt. Tajā pašā dienā es uzrakstīju vēstuli, pieprasot viņu e-pastu uz Lietuvu un e-pastu Rīgā. Ne rīt, ne trīs dienas vēlāk neviens mani neatzvanīja, un es pati vēlreiz piezvanīju, uz ko Jolita teica, ka mans jautājums tiek atrisināts tieši tagad, un šodien viņa atbildēs uz manu vēstuli. Pagājis mēnesis. Arī Lonas Rīgas vadība neuztraucās man atbildēt. Šī šaraga darbojas kopš 1993. gada, kā viņi raksta, taču joprojām nav iemācījušies izgatavot kvalitatīvas mēbeles un cienīt klientus.Ārēji viss ir ļoti skaisti - saloni, vietne, skaisti katalogi. Patiesībā tas ir sliktas kvalitātes produkts, kas nav tā naudas vērts, par kuru viņi pārdod. Saziņā viņi klaji melo, ignorē sūdzības un viņiem ir vienalga, cik ērti jums ir vai nav uz matračiem. Kad esat samaksājis naudu, neviens vairs ar jums nerunās. Viņi izdzēš negatīvās atsauksmes savā vietnē.