lombards24 - Spams

Nolēmu, pievienot sudzibu, sakarā ar spam vestulēm, kuras izsūtās automātiski Lombards24 vardā!

Cien.klient! Lombards24 ir vieta, kur godīgs aizdevējs satiek godīgu aiznemēju. Tagad Tev ir pieejams uzticības aizdevums - kredīts BEZ KILAS līdz 1000 eiro.

Pēc šāda tipa vēstules, es, skaidri domājoš cilvēks, nebūtu satraucies un meties klāt pie interneta (sudzibas.lv) un tērēt savu laiku, bet, diemžēl, šāda formāta vēstules man nāk ļoti bieži!

Man ir noriebies katru reizi atbildēt uz vēstuli ar tekstu: ''ne, paldies, man nevajag!'' un nesagaidīt atbildi!

C

N neKārtībnieks 26.03.2014

Uztaisi normālu epasta kastīti un nedod to pa labi pa kreisi. Varu derēt, ka šobrīd izmanto inbox sūdainos pakalpojumus.

Likumsargs 26.03.2014

Uz šāda tipa vēstulēm nevajag atbildēt! Jo ja jūs atbildat, tad sūtītājs redz, ka adrese ir aktīva un turpina spamot!