www.sudzibas.lv lombards24 nauda pret auto

lombards24 - nauda pret auto

paris dienas atpakal steidzami vaidzeja naudu atrakais variants man likas iet uz lombards24 un pilnit pieteikumu ''nauda pret auto kilu'' manu auto apskatijas un vienojamies par summu 600ls kaut ari auto ir vairakkart vertigaks,bet nu man nebij citu iespeju tapec piekritu,tad divas dienas bij jagaida kamer uz lombards24 atnaks mani ligumi.sagaidiju parakstiju auto parakstiju uz lombards24 vardu un solijas nakama diena ka busot konta ieskaitita nauda,bet ir pagajusas jau cik dienas naudu nesu sanemis ka rakstu uz epastu man liek zvanit uz kautkadu nr uz kuru zvanu man necel.neiesaku nevienam lombarda kilat savu auto.

G

A AK79 22.07.2013

Bet kur ir autinjsh - pie Tevis vai Lombardaa?

G Galaxys 22.07.2013

pie manis, sodien izdevas sazvanit un cilveki atvainojas un operativi parskaitija man naudas summu kuru es parskaitisu atpakal jo vairs nevajag..kad vajadzeja tad neparskaitija.kautkada gramatvede nespej pildit savus darba pienakumus, esot par mani aizmirsusi!.tur visa ta sistema ir loti lena sim lombards24 tapat neiesaku nevienam.jo jagaida ilgi kamer kautkas notiek.

L liza1904 22.07.2013

Tomer ja nokaveta kaut viena diena ar maksajumu, uzreiz paspej saskaitit soda procentus, kaut ir parskaitita nauda no internetbankas, pierekina naudu par kaveto dienu, kaut gan taja diena nauda jau samaksata. Nu ja, starpbanku transakcijas prasa laiku. Nevar sarunat, ka kaut vienu dienu maksajums tiks kavets, jau ir soda nauda. Gruti paspet laika. Zel, ka nacas sadarboties ar Lombards24