www.sudzibas.lv Logi, durvis un vārti Nekvalitatīvi logi un uzstādīšana

Logi, durvis un vārti SIA ar Jāni Barkānu priekšgalā - Nekvalitatīvi logi un uzstādīšana

Neiesaku izvēlēties logu uzstādīšanai šo kompāniju- pavasarī tika uzstādīti logi, kuri deformējās pāris mēnešu laikā. Uzstādītājs deformāciju atzina, bet skaidroja to ar ārējo apstākļu ietekmi uz putām, kas neesot uzreiz no ārpuses nosegtas- gan putu izdilšana saulē, gan vienlaicīgi piebriešana mitrumā, kas ABAS esot deformējušas praktiski VISUS logus. Tika veikta ekspertīze, pieprasīti logu dokumentācija, ieskaitot logu montāžas instrukcijas, kura šobrīd rudenī nav pilnībā pieejama, bet iesaistīta juriste, kas atrakstās, ka uzstādītājs nav pie vainas, vainīgi visi pārējie, un izņemts atsevišķs ekspertīzes slēdziena punkts uzstādītājam par labu, kurš tiek minēts kā vainīgais pie logu deformācijas. Tāpat logu piedāvājumā uzstādītājs piedāvā logus, kas neatbilst būvnormatīvu normām dzīvojamām telpām un izmanto pasūtītāja nezināšanu par logu prasībām, nākamos dokumentos logu specifikāciju numuri daļēji izlaboti, lai iekļautos normās.

K

J Juris777 02.07.2020
Greizi ielikts logs pie nomaiņas

Nomainot logu, jaunais iekts greizi, nav paralēli sienām. Starpība starp labo un kreiso pusi 16mm. Pieprasu izlabot. Juris