"Logi, durvis un vārti", SIA, Ogres birojs - durvis

ne zakazivajte u etoj firmi ne okna ne dveri!!!!!!!!!! mi zakzali dver stalnuju , privezli dver ,snesli wkaf4ik ,dver okazalas bolwaja, zamerwik nepravilno zameril! priwlos zdat rovno mesjac! potom etu dver ustanovili no dver sama opkleino krivo, bez otdelki, dira v stene i oni eto ne zadelivajut,dver sama rzavaja i prosto zakrawenaja! stali prosit skidku za neustojku i za horowuju rabotu v kavi4kah,no uvi ne kakoj skidki net! a mi ewe hoteli i okna zakazt v etoj firme ne vkoem slu4ae nebudet etogo delat!!!!!!!!!!!!!

S susurs šuļc 25.06.2014

Droši vien viņi jums atveda to, ko kāds bija nodevis metāllūžņos. Vai tik lodziņi nebūs no kāda nojaucama būvobjekta. Nekad nepasūtiet tādā firmā, par kuras ražotni neko īsti nezinat un nevarat novērtēt izstrādājuma kvalitāti.