www.sudzibas.lv LOccitane L'Occitane pārsteiguma kaste un L'Occitane piegādes serviss

L'Occitane - L'Occitane pārsteiguma kaste un L'Occitane piegādes serviss

Pasūtīju pārsteiguma kasti VIŅAI no L`Occitane. Tā kā pirmoreiz sūtu šādas kastītes, nebija man nekādas pieredzes, nopriecājos vēl, ka atlaide no 21 EUR uz 10,50 EUR. No sākuma viss normāli, pēc pāris dienām atsūta man sms, ka piegādās tajā un tajā datumā no 8:00-17:00. Piebildīšu vēl, ka nebija citas iespējas kā kastīti saņemt kā tikai ar kurjeru, parasti vienmēr izvēlos iet pati pakaļ. Dienā, kad jāpiegādā sūtījums, no rīta atnāk sms, ka šodien kurjers piegādās - nekādas info par to kaut vai aptuveni cikos (cik iepriekš nācies saskarties ar kurjeriem, tie vienmēr piezvana un tiek sarunāts vismaz aptuvens laiks, cikos būs piegāde, jo visu dienu tak nesēdēšu mājās). Man nācās steidzami tajā dienā izbraukt no mājām, bet atpakaļ būtu mājās tā, ka iekļaujos norādītajā iespējamā piegādes laikā, t.i., līdz tiem 17:00. Ap 13:00 (tikko kā izbraukusi no mājām) man zvana tas kurjers - vai es tuvākā laikā būšu mājas. Saku, ka jā, būšu, sākot no 15:30. Viņš atbild, ka oi, nē, tik vēlu viņam nederot, tad piegādās rītdien cits kurjers. Es mazliet apstulbusi saku, ka nu labi, ap cikiem? Viņš neko nezinot. Nu labi, sēžu visu nākamo dienu mājās, ne ziņas, ne miņas, neviens pat nedomā man piezvanīt. Dienas pašā vakarā dodos uz teātri ~19:00, dusmīga, un noskaņojusies zvanīties pēc tam par to, kur palicis mans sūtījums. Vēlāk izrādās, sūtījums ir ticis piegādāts (labi, ka mājās tajā laikā bija pārnācis cits ģimenes loceklis un varējis saņemt), pēc tiem 19:00, kas ir krietni pāri norādītajam laikam. Esmu ļoti izbrīnīta par šādu servisu, ka klientam netiek dota nekāda ziņa par to cikos un kad tiks veikta piegāde, laikam man veselu nedēļu būtu vajadzējis no rīta līdz vakaram sēdēt mājās, lai saņemtu savu pasūtījumu!!! Kad nu beidzot tā kastīte ir manās rokās, veru vaļā, bet tur solīto 4-5 produktu vietā tikai 3 mini izmēra produkti, testeru skaits arī mazāks nekā norādīts mājaslapā. Biju pasūtījusi arī bezmaksas iesaiņojumu un no sākuma brīnos, kur tad viņš palicis, līdz saprotu, ka samudžinātais papīrs, kurš iebāzts lielajā kartona sūtījumu kastē blakus pārsteigumu kastītei, ir šis iesaiņojums... Īsāk sakot, lūk kādu "pārsteigumu" es saņēmu no L`Occitane!

P

L L'Occitane 30.11.2015

Labdien!

Mums ļoti žēl dzirdēt, ka Jums gadījusies šāda pieredze ar kurjeru. Lūdzu, sazinieties ar mums [slēpt]@cdstyle.lv un mēs noskaidrosim kādēļ tas tā ir noticis!
Tā kā šī pārsteigumu kastīte ir lētāka nekā ierastās, tādēļ arī produktu skaits atšķirīgs, bet komplekta pilnai cenai piemērots. Vel reiz lūgšu Jūs ar mums sazināties, lai varam arī noskaidrot par kurjeru un pievienoto testeru skaitu!

Ar cieņu,
L'Occitane

I Innuendo 31.01.2016

да в Риге такая тема с доставкой - обычное дело.
Я причем не понимаю, как за доставку в таком маленьком городе можно драть столько денег (не говоря уже о том, что бесплатная доставка начинается в большинстве магазинов от 30 евро (если вообще есть)).
А вообще в таких небольших коробочках, само собой, всегда мини-форматы.Достаточно посмотреть на стоимость продукции в целом, чтобы понять, на сколько эти мини форматы потянут ( вот как раз по полной стоимости 3 штуки - 20 евро минимум).
Во всем виновата человеческая жажда халявы - быстрее заказать, не разобравшись.

P pokupat 25.01.2020

Страшная неухоженная продавщица локситана(в косметический магазин лучше же брать симпатичную а не страшную неухоженная продавщицу чтоб покупатели верили что продукция действительно действуте) обманывает и потом оскорбляет покупателей. За покупку в локситане обещаются пробники, подарки и купоны. Продавщица зажала все это и при напоминании что она что то забыла начинает оскорблять покупателя. По почте и на тлф рассылается эта инфа, но работники локситана обманывают покупателей и не выполняют то что сами обещают.
Еще был случай, пока ждала нерасторопную продавщицу. Подошла пара, женщина спросила процедуру для рук. Тоже кстати рассылается инфа и раньше в магазинах локситан была эта реклама. Работница локситана (эта стршная неухоженная) сказала сейчас не буду делать. Я делаю и даю пробники когда хочу и кому хочу. Приходите в 9 часов в воскресенье!
Зачем засорять почтовый ящик, если локситан потом это ничего не выполняет, зачем эта карточка постоянного клиента с обещаниями пробников подарков, если потом ничего этого не обеспечивать и оскорблять когда напоминаешь.
Покупатели верят приходят закупаться а их обманывают не выполняют ничего из обещанного, еще и оскорбляют – откуда купоны что покупатель ходит и отоваривает их по магазинам!
Совсем уже?!
Зато я видела как работники дают мини продукты своим родственникам. И знаю что работник берут ни только пробники, поэтому их не хватает на покупателей, но и тестеры себе.