www.sudzibas.lv LNT, TV3, TV5 Rāda krievu pārraides vienlaicīgi

LNT, TV3, TV5 - Rāda krievu pārraides vienlaicīgi

Vēlējos visiem izteikt savu vērojumu par to, ka vakar, 2009. gada 30. jūlijā LNT un TV 5 abas rādīja Jaunā viļņa tiešraides ( bet katra kaut ko savu), bet TV 3 rādīja kaut kādu krievu humora šovu ar matrjošku un krievu duņu, ar krāsainiem lakatiem, piedalīšanos, arī no Jūrmalas. Īsāk sakot- viens vienīgs slāvisms un prastums vakar bija televīzijā verojams. LTV7 piedosim par programmu, jo tur jau nekad nekā nav. LTV1 arī ir kultūras nesējs, nevis izklaides TV. Bet cilvēkam vakarā gribās kaut ko izklaidei paskatīties. Bet še Tev- vakar tikai častuškas un saskābušās krievu sejas.
Vai man nebija satelīts? Man bija satelīts, pat ar trim galvām un 1600 kanāliem, ieskaitot tos, kurus jānosarkst skatoties. Tur jauna meiča vispirms ar apenēm sev kājstarpi glāsta, tad ar veiklu kustību to pašu dara bez apenēm. Un tālāk? Iešu es tādai zvanīt. Būtu labāk pakaunējusies no saviem klasesbiedriem un vecākiem. Iedomājies, bija springana meitene, vidusmēra Bavārijas skolā un pēkšņi viņas vēstures skolotājs redz savu audzēkni tikušu televīzijā, krāmējoties ar savām ģenetālijām. Viņam tas varbūt likās uzbudinoši, bet man ne.
Bet es gribēju kaut ko no vietējā paskatīties. Bet vietējie man tos krāsainos lakatos tērptos aitu barus piedāvāja. Īsāk sakot- esmu bišķi sarūgtināts. Bet vēl vairāk būs sarūgtināti tie kirilicas rakstītāji, kas tūliņ centīsies neizlasāmā tekstā, kaut ko atsmirdēt peretī, nesaprotot to, ka mums viņu viedoklis interesē, bet ļoti ļoti maz.
Tomēr pirms visas šitās krievu balagāniskās nebūšanas, televīzijā bija vērojams "Ilgais ceļš kāpās". Tā tik ir lieta un uzdrošināšanās arī padomju laikā Televīzijā visai plašajai padomju auditorijai pateikt, ka mums nepatīk krievi, viss krieviskais un viņu uzmācīgās, slimīgās komunistiskās idejas. Vācieši ir daudz inteliģentāki, gudrāki un nesmird pēc nemazgātiem ķermeņa dziedzeru izdalījumiem

O Olga 30.07.2009

Vērotāj, tev pēdējais laiks ārstēties.

K Krancissmirdīgais 30.07.2009

Pilnīgi piekrītu. Būtu es labāk vakar vakārā trušiem putru uzvārījis, nevis tos balagānus skatījies.

E ES 30.07.2009

Piesakies labāk pats citādi ar varu aizvedīs un būs lielais kauns tavu latviešu kaimiņu acīs!

B BIGs 30.07.2009

Mudīgi pie ārsta, vērotāj!

4 4u4undras 30.07.2009

Jocigi:)
Stulbs televizijas verotajs:)))
Istais ariec!!!

D Diana 30.07.2009

Nja:D
Steidzigi jaarstejas, kamer vel nav par velu un pagaidam vel nav parak dargi:D

P polo 31.07.2009

wtf..!??!!?

: :((( 03.08.2009

Es ar jums nepiekritu!Krievi nav komunisti un viņi nesmird!Sekojat aiz sevi!Un draudzeties ar vaciešiem, tikai nevajag krievus cilvekus aizskart.

E Edgars 11.08.2009

Es pilnībā piekrītu Vērotājam, jo mani arī kaitina tas, ka šie pāris kanāli ir pilni piedirsti ar krievu mēsliem. Nu sorry, bet man riebjās tās krievu vienādās filmas, tizlie humoršovi, utt., utjp!

J Julija 07.09.2009

Латыши, ну вы чисто ДОЛБОНЫ!Ну чего бы достигли ваша дебильная-Aisha и тот же задрот Бусулис, который после поцелуя ПУГАЧЁВОЙ не мыл рыло неделю?Ну и сидели бы они и пищали под русскую балалайку в переходе!Попробуйте, исключите все вещания на русском, англисскоми и т.д. языках...ну и что осталось?Да ни хрена!!!Так вот сидите с программой и включайте ящик, когда идут передачи на вашем"могучем, жопу лижущем языке"!!!

E Ehhh 07.09.2009

Man jau sen uz nerviem krīt, kas tas ir ka visos kanālos vienlacīgi krievu raidījumi iet? Negribu es skatīties viņu ražojumus, nu! Manuprāt, tas jau iet par traku, Tv5 jau vispār - sākumā bija Rīgas kanāls, Fabrikas rādīja, bija interesanti skatīties, un tad.. pārvērtās par krievu kanālu. Tv5 neesmu jau pāris gadu skatījusies, jo vienkārši vairs nav ko. Tagad lēnām uz to pusi velk arī LNT un TV3.. diemžēl.

V Valters 07.09.2009

Jā, tā tas jau vairākus gadus!!!
Cerams ka beigu beigās visi kanāli nebūs kā tv5!!! :(

G GronS 12.09.2009

Bet pa TV3+ nerāda latviešu raidījumus, tāpēc ka krievi ir vairāk cienīti

R root 13.09.2009

Tāda province vien jau te mēs esam tikai tāpēc ka ar tām urlām runājam viņiem sapratamā mēlē. Un tad nebrīnaties ka letiņi veido raidījumus, kur lauzītā mēlē moka krievu valodu.(kas maksā tas pasūta mūziku) Tā jau tiek uzspiesta 2 valodība. Runājat un nesūdzaties ka jūtaties Idiota lomā dzīvojot Latvijā, kur valsts valoda ir latviešu valoda.

R root 13.09.2009

un starpcitu Julijatu esi STARPENE fui!

ļ ļenka 13.09.2009

nu faksts, kas fakts.. tik tiešām viņi 5dienās un 6dienās laiž nevis normālas filmas, bet gan kaut kādus krievu murgus, kas ir noprirkti pirms 10 gadiem un tik drillē, lai nebūtu jāpērk neka jauns..

S Santa 13.09.2009

Tadel, ka latvieshiem nav ko radit!!! Sirdsmilo Moniku simto reizi??? :D:D:D

A albis 13.09.2009

ко виньш тур дирш.ja satelīta1600 kanālos saskata tikai ļurināšanu un Latvijas kanālus, bet pārējie ir ''ANĀLI'' bez ''K'', tad nahren lai izmet to antenu.