www.sudzibas.lv LNĪPA Biedrība Problēmas ar namu pārvaldnieku.

Vitolds Peipiņš - Problēmas ar namu pārvaldnieku.

Ja gribat problēmas - ņemiet savā mājā par pārvaldnieku VITOLDU PEIPIŅU.
Atšķirībā no visiem sakarīgajiem pārvaldniekiem:
*Vitolds Peipiņš ar jums nekad neslēgs apsaimniekošanas līgumu;
*Uz jautājumiem - kas vispār ietilpst apsaimniekošanā - jūs atbildes nekad nesaņemsiet;
*Jūs maksāsiet tik, cik Vitolds Peipiņš paprasīs. Ja nemaksāsiet, tad jums vienkārši atslēgs elektrību.
*Ja tomēr gribēsiet, lai jums būtu elektrība - maksāsiet visu ko viņš prasīs, tai skaitā- par elektrības atjaunošanu.

Ja jūs viss iepriekšminētais apmierina - Vitolds Peipiņš būs īstais namu pārvaldnieks jums!!!

G

J ja? 26.09.2013

Kāds sakars namu pārvald niekam ar elektrības atslēgšanu? Viņš strādā Latvenergo?

A Arvids_45 07.10.2013

Tā jau ir parastā Peipiņa metode. Man arī pirms kāda laika bija ar viņu tāda pati problēma. Atslēdza un īsti pat nezinu par ko. Paskaidrojumus viņš nekādus nesniedz.
Vienīgā izeja ir mukt prom no viņa apsaimniekotajām mājām. Es tā arī izdarīju. Un kaut arī dzīvokli pārdevu ar zaudējumiem, tomēr uzskatu, ka esmu ieguvējs, ir pārvaldnieks ar cilvēcīgu attieksmi pret dzīvokļu īpašniekiem.

J JurisKr 08.05.2014

Šis pretīgais, nožēlojamais, glumais purns ir naudas izsaimniekotājs, liekulis un vienkārši slikts cilvēks. Izmaksu tāmēs saraksta Dieva zīmes, tādējādi velkot apsaimniekošanas maksu uz augšu, bet realitātē nedara neviens NEKO. Katru mēnesi no mūsu mājas pārsimt latus vienkārši paņem par "rēķinu izgatavošanu".
Paldies liels, izdzimteni! Tādēļ ka mājā ir īsa prātiņa cilvēki un pensionāri, kuriem pārmaiņas kā tādas nepatīk, nav iespējams arī no šitā tikt vaļā.
Nevienam neiesaku šo namu apsaimniekotāju. pietiek vien bildēs paskatīties (iegooglējat), lai saprastu kas par tipu. Visas darbības uz likuma robežas, visas darbības neētiskas. Savu māti par naudu pārdotu.

V vikk 01.06.2014

Labāk apjautājiet iedzīvotājiem no dzīks Purvciems...osipovas klans dara brīnumlietas, tagad jau ar sjademi priekšgalā