www.sudzibas.lv LNĪPA Biedrība Demagoģija, krāpšana, slikts serviss

Biedrība LNĪPA, Latvijas Nekustamā īpašuma pārvaldnieku asociācija - Demagoģija, krāpšana, slikts serviss

Apbrīnojams serviss: mans tēvs, veca gada gājuma cilvēks, dažus gadus atpakaļ pēkšņi saņem ziņu, ka tagad viņu māju indrānu ielā 11 apsaimniekos Vadītājs Biedrība LNĪPA Vitolds Peipiņš. Viņš uzsāk ar to, ka atsūta paaugstinātu rēķinu, pat nenoslēdzot nekādu jaunu līgumu (tēvam beztermiņa vecais līgums) . Turpinājums ir šokējošs: aizejam pie viņa, saruna nekāda (jo runā tikai viņš, Peipiņš) , apsola atsūtīt līgumu. Pēc laika tēvs uz epastu saņem līgumu, aizrakstam atpakaļ savus komentārus un... Pagājuši daži gadi, līgums nav noslēgts, rēķins konsekventi nāk ar lielām īres summām un krājas kā parāds. Sākušās tiesas, jo neviens no īrniekiem nepiekrīt tik lielam lēcienam īres maksā. Peipiņš pamēģināja arī taktiku ar siltā ūdens atslēgšanu iepriekšējā ziemā - to ar saviem sakariem izdevās atrisināt. Uzskatu, ka šis ir klasisks piemērs teroram, kas vērsts uz iepriekšējo īrnieku "izēšanu" "legālā" ceļā - caur paaugstinātas īres maksas prasīšanu.
Rezultātā mana tēva veselība, kas jau tā nebija īpaši spīdoša, ir strauji pasliktinājusies. Uzskatu, ka lielu "ieguldījumu" tajā ir veicis minētais Vitolds Peipiņš, kuram šo netīro darbiņu uzticējis mājas īpašnieks.
Saka, ka kaķa lāsti debesīs nekāpj - varu teikt, kāpj. Ne reizi vien.

Meita laima

L

Komentāri (4)

A Azik99 21.02.2018

Jūs sakāt "izēšana" legālā ceļā. Bet Jūs jau nepiekrītat jaunajiem līguma noteikumiem. Tādiem, kā Jums ir jāsaprot, ka nevar būt kaut kāds aizvēsturisks līgums uz mūžu. Kad tajā mājā kaut kas plīst vai lūzt, tad gan Jūs, īrnieki, pirmie bļaujat, lai īpašnieks labo un nodrošina Jums labus apstākļus. A par ko un kādēļ lai viņš to darītu, ka Jūs pa kapeikām gribat labi dzīvot. Situācija sen ir mainījusies, es vispār apbrīnoju, ka līdz šai dienai nav normāla likuma, kas ļautu Jūs par parādiem (ko Jūs apzināti nemaksājat un krājat) izlikt aiz durvīm.

L Laima Nandi 21.02.2018

Citēšu Jūs: "Tādiem, kā Jums ir jāsaprot, ka nevar būt kaut kāds aizvēsturisks līgums uz mūžu.". Tas precīzi parāda attieksmi. It sevišķi pret godprātīgiem, veciem cilvēkiem, kuri Jums ir visvieglākais mērķis, jo viņi ir visneaizsargātākie. Bet Jūs piemirsāt, ka šādiem cilvēkiem ir bērni un mazbērni.

Pēc likuma parāds nevar veidoties tiesvedības laikā, cienījamais "speciālist".

A Azik99 21.02.2018

Tiešām? Tiem pašiem Lattelecom vai Sadales tīkliem vai jebkam citam tarifi aug, rēķins aug un neviens negaida, kad Jūs kaut ko parakstīsiet vai piekritīsiet. Nevēlaties, nebūs Jums elektroapgāde vai cits pakalpojums. Tas pats būtu jābūt nomas/īres (saucat kā gribat) gadījumā - nepiekrītat, nelietojiet. Ar varu Jūs neviens tur netur un neviens Jums nav parādā, lai izjustu rūpes par to, kur Jums pārcelties un cik Jums ir radinieku. Skan skarbi, bet tā ir - nedrīkst būt lietotājam/nomniekam/īrniekam lielākas tiesības par īpašnieku. Un godaprātu pieminēt ir lieki - tas tik vēl trūka, lai nemaksātu - pamēģiniet nesamaksāt 2 mēnešus tam pašam Lattelecom.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 22.02.2018

Jāsāk ar to, ka:
1) Vai dzīvojama telpa ir īpašumā, vai esat īrnieks?
No tā izriet: Vai Jums ir jāslēdz jauns apsaimniekošanas līgums, vai to jau izdarīja dzīvojamās ēkas īpašnieks (jo īpašniekam nav jāprasa atļauju īrniekam, par tām personām/biedrībām/dibinājumiem, kuri apsaimniekos un uzturēs viņa īpašumu)
2) Jāsaprot ka neskatoties uz to, ka Jūs (vai kāds cits) iesniedza pieteikumu tiesai, apsaimniekošanas maksu ir jāmaksā (ka mazāk sāpīgais variants):
a) Spriedums būs Jums par labu - tad varēsiet atgūt daļu no samaksāta (vai visu summu)
b) Spriedums būs negatīvs - tad dabūsiet 10 dienu laikā izmaksāt visu parādu ar visiem soda procentiem - un tad (visticamāk) summa jau būs pārāk liela lai samaksāt uzreiz, sāksies piedziņa - summa vēl pieaugs, jo būs jāmaksā tiesu izpildītājiem.

Jautājumu gadījumā, uzrakstiet privāti: [slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes