www.sudzibas.lv LNĪPA Biedrība Nekvalitativs darbs / Demagogija

Vitolds Peipiņš - namu NEapsaimniekotajs - Nekvalitativs darbs / Demagogija

Vitolds Peipiņš, kas ir sevi pašpasludinājis par ekspertu un vēl arī nodibinājis nesaprotamu asociāciju (tās mājas lapā http://www.lnipa.lv nav publicēts pat biedru saraksts), ir uzskatāms par nekvalitatīvas namu apsaimniekošanas flagmani. Manā namā viņš ne tikai nodarbina sētnieci, maksājot viņai smieklīgus grašus aploksnē, bet arī pilnībā ignorē iedzīvotāju viedokli un ierosinājums. Viņš savā iedomībā un pašapzinīgumā nespēj izprast nama apsaimniekošanas procesu. Piemēram - manā namā tiek rūpīgi apkurināts pagrabs (tur temperaturā visu gadu nav zemāka par +16 grādiem), bet rēķins, pēc tikai Peipiņam zināmiem principiem tiek izrakstīts visiem nama iedzīvotājiem.
Pirms Peipiņš tika nolīgts par nama pārvaldnieku, viņa tēzes bija ļoti daudzsološas, taču tiklīdz ir parakstīts līgums un iedoti naudas pārvaldīšanas groži, tā "kažoks tika pārmests uz otru pusi" un sākās skaidrojumi no sērijas "jūs, iedzīvotāji, neko nesaprotat, bet es esmu vienīgais, viedais".

O

K KafijaB 27.12.2012

Pilnībā piekrītu! Demagogs, naudaskārs vīrelis, kas pats uztaisījis sev asociāciju, kurā neviens nopietns, profesionāls apsaimniekotājs nav iesaistījies! Cilvēki! mūciet pa gabalu no šī nekaunīgā vīreļa!

ž Žubīte 22.01.2013

Markalnes ielā 3 jumts netiek apkopts, Peipiņš tikai noplāta rokas (+kārtējā demagoģija). Peipiņ, dod ierosinājumu valdei apsekot jumtu- esi pārvaldnieks-speciālists, nevis demagogs.

U uldismus 09.05.2013

Peipiņš vienkārši ir teorētiķis. Vārdos - visu zin, darbos - nekā!

C ciksau 09.05.2013

Ventspils ielā 65 jumts netiek tīrīts jau gadiem. Tikko uzsnieg sniegs, pie durvīm pieliek paziņojumu: "Gar sienām nestaigāt. Bīstami!". Varēja jau nu uzlikt kādu plāniņu, kā tikt ārā no mājas, ja jau pa ietvi staigāt nedrīkst!
Nekā nesaprotu, kur paliek apsaimniekošanas nauda? Par m2 Peipiņš ņem 0.35 Ls, tā pašlaik ir paliela apsaimniekošanas maksa. Diemžēl kvalitatīva apsaimniekošana nav!!!