www.sudzibas.lv LNĪPA Biedrība Par pārvaldnieka darbu!

Vitolds Peipiņš - Par pārvaldnieka darbu!

Sveiki! Esmu ļoti nepatīkami pārsteigts par to, kā strādā pārvaldnieks Vitolds Peipiņš!!!
Nopirku dzīvokli. Kā jau tas pienākas, sazinājos ar pārvaldnieku par apsaimniekošanas līguma slēgšanu. Vitolds Peipiņš ļoti laipni piesolīja, ka nākošnedēļ līgums būs. Ir pagājis pus gads!!! Ik pa laikam atgādinu par sevi, un saņemu solījumu,...būs, nākamnedēļ būs :) Rēķinus saņemu, joprojām, izrakstītus uz iepriekšējā īpašnieka vārda. Esmu pašnodarbināta persona, un šo dzīvokli izmantoju savā saimnieciskajā darbībā. Ja rēķini tiktu rakstīti uz mana vārda, es komunālos maksājumus varētu likt izdevumos. Tagad nekā. Man tad rada zaudējumus. Kāpēc viņa bezdarbības dēļ man ir jācieš zaudējumi? Un cik ilgi vēl? Arī kārtība mājā nav tā labākā - trepjutelpa regulāri netīra, ap māju arī viss piegružots. Par ko tiek maksāta apsaimniekošana?
Bet visvairāk mani pārsteidz tas, kā strādā cilvēks, kurš ir uztaisījis apsaimniekotāju "Melno sarakstu". Citiem apsaimniekotājiem tiek izvirzīti kaut kādi kritēriji. Bet kā ir ar pašu Vitoldu Peipiņu? Vai pats Peipiņš ievēro šos< citiem izvirzītos< kritērijus?Varbūt pašam sevi vajadzētu ierakstīt savā "Melnajā sarakstā" ar pirmo numuru?

J

N nele 26.07.2012

Man ir tāda pati situācija. Viņš tiešām ir bezcerīgs!!!

K kn49 10.12.2012

Vitolds Petins bez otvectvennij celovek kotorij nesposoben vipolnatj svoju rabotu.
U menja pod domom nahoditsja gazovij kotjol kotorij ottaplivaet kvartiri, i on wumit, etot wum ne dajot normaljno spatj, sliwu ego toljko ja, nado predprenematj sro4nije mery, soberatj denjgi, delatj sumoezolaciju i.t.d. eto rabota. smeta.vremja. za 4to mi i platem etomu 4eloveku. na chto on zajevlaet= budet sobranije 4erez 3 mesjaca tam i obsudem! a sej4as mu4ajtesj dalwe!!!

K KafijaB 27.12.2012

Nav šausmīgāka apsaimniekotāja par Vitoldu Peipiņu, nenovēlu nevienam! Bēdziet no viņa pa gabalu! Man prātā neienāca, ka var būt TĀDAS problēmas ar apsaimniekotāju! Silti iesaku neiegādāties viņa apsaimniekotos īpašumus!