www.sudzibas.lv LNĪPA Biedrība Neprofisionalitate

LNĪPA Biedrība - Neprofisionalitate

Žuliku organizacija.
Nosaukums kurš registrets uznemumu reģistrā ir Nipa (nekustama ipašuma apdrošinašana) bet uz visiem saviem blankiem vini vel pieraksta lavijas. Tas ir viens.
Viniem majas lapā ir ta saucamais melnais saraksts, kur vini paši pieraksta namu apsaimniekotajus (sia un dziksus) kuri viņu uzskata neatbilst kriterijam (vinu izdomatam) , bez tiesas lemuma apsudze namu apsaimniekotajus par likuma parkapsanu, un ieraksta savā m. S.
Bet pasi nodarbojas ar maju apsaimniekosanu un lobe dazus namu apsaimniekošanas organizacijas.
Žuliki un krāpnieki un avanturisti.

D DzIKSBērzpils3 29.01.2010

Pilnigi piekritu!
Žuliki!

R Ridzinieks 05.02.2010

Redzeju interneta. Pasi piedava apsaimniekot majas un vienlaicigi ienes sava saraksta konkurentus. Profani.A galvenais eksperts istais jampampins.

A Aldis 14.11.2011

Ja nu sis Vitolds Peipins apsaimniekotu namus ar pienacigu rupibu un daritu to profesionali un uz klientu orienteti, tad ta vel butu puse nelaimes. Bet sis viena cilveka (glauni teikts par so jefinu) organizacija (ari jau skan glaimojosi) tiesam ir laba vieta, kur pamacities ka nevajag darit - 100 izplatitakas kludas tur noteikti var sameklet.