www.sudzibas.lv LMT zvana ilgums

LMT - zvana ilgums

Visi sūdza ka nevar sazvanit citu operatoru zvanu centrus, savukart LMT uzreiz pacel---mulķības, nedelas laika esmu vecis 8 zvanus no kuriem, atrako savienoja pec 11 minūte, ilgāko 19 min, uz jautajumu kapec tik ilgi jagaida, man operatore atbildeja ka laikam daudz zvani pienāk, es atbildu ka esmu zbqnijis dazados laikos, tas pats notiek kautvai 21.00 zvanot, vai tas ir normali ka tik lielam operatoram nav normala zvanu centra???
ja naudu njemat tad ar servisu piedavajiet!!!

E

K kf 12.09.2011

zvans ir maksas?

K kika 12.09.2011

piekriitu. arii man naacaas gaidiit ilgi, liidz atbildees.

L linda 12.09.2011

tieši tā, kad zvana uz bezmaksas tālruni, tad jāgaida mūžīgi- ir nācies, ka arī vienā vakarā neizdodas sazvanīt. Turklāt, kad zvanu uz maksas, tā momentāli atbild. Riktīgs žurku midzenis., jau nomainīju operatoru un jūtos ļoti labi, arī maciņš tāpat jūtas!

T Točno 13.09.2011

točno, visi mūk prom no šī kantora kā žurkas no grimstoša kuģa!

A Aleks 19.09.2011

Nezinu, cik reizes zvaniju (uz bezmaksas numuru) uzreiz atbild, nu labi, varbut kadas divas reizes nacas pagaidit paris minutes..nu un.. esmu LMT klients gandriz 3 gadus un viss ok!

I Inguna B. 10.06.2012

Šodien zvaniiju 6 reizes, telefonu paceela tikai zvanot 7.reizi. Man pat telefons izlaadeejaas gaidot uz atbildi. Ja kas taa ir biezi.