AtrisinātaLMT - Zona

LMT ir "lieliskākā" firma latvijā, šī firma piedavā ļoti labu zonu visā latvijā un 4G internetu. Kad biju LMT birojā man teica, ka zona manās mājās un apkaimē ir ideāla, lai gan šobrīt nespēju izpildīt darba pienākumus, jo zona ir koti slikta un internets arī nav solītais 4G! Un par šiem tik ideālajiem pakalpojumiem man ir jāmaksa salīdzinoši liela summa!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta SukaLMT 08.12.2016

Lmt

iDmore 09.12.2016

Diemžēl ar šo ir nācies saskarties un galvenais, ja būsi paņēmis ierīci kaut vai vienu dienu un sapratis, ka tur ātruma vienkārši nav nāksies maksāt par neko arī atgriežot preci nākošajā dienā..

N nikolajs02 26.12.2016

Pa dažām dienām interneta ātrums samazinājās 3 reizes.3 REIZES dēļ vācu serveriem lūdzu izlabojiet šo jo savādāk mēs pāriesim uz citu kompāniju

Latviešu tautas 26.12.2016

Кстати, они похваляются что у LMT самый быстрый интернет... Якобы пользователи из Западной Европы так говорят... Самое смешное что зону покрытия они улучшают за счёт зоны 4G, а вот зона для 3G очень плохая даже для окрестностей Риги. Например, в некоторых местах Национального парка "Gauja" нет даже 2G: зону поддерживают только в пределах русла самой реки, а вот уже в 200 м от русла зоны вообще нет. Нет устойчивой зоны и в посёлке Egļupe: вышка расположена на краю посёлка, рядом с трассой перекрёсток Stīveri(Allaži)-Inčukalns, по которой автомобили курсируют с частотой "один в полтора-два часа", в то же время часть посёлка между железной дорогой и Псковским(Rīga-Veclaicene) шоссе имеет неустойчивую зону 2G! И именно посёлок: смешно,. но в лесу, рядом с посёлком зона лучше, даже есть покрытие 3G!