www.sudzibas.lv LMT Viedtelevīzija

LMT - Viedtelevīzija

Pieslēdzams lmt viedteleviziju. Pirmā reizē sāka kārties ik pēc 30 min. Pazvanīju tehniskajam dienestam, visu pastāstīju, šie uzreiz atbild aiznesiet uz lmt centru un apmainiet iekārtu. Tā arī izdarīju, otrā iekārta bija vēl trakāka, uzkārās ik pēc 2-3 minūtēm, nomainīja ar rūteri varbūt ar to problēma. Nekā, kaut arī rūters bija labāks par microtic mūsu lv ražojumu kurš radīja tikai 3 svītriņas, huawei radīja visu pilnu. 3x kad apmainīju vēl viedtelevizijas iekārtu viss bija ok kad pēkšņi palika melnts ekrāns un pēc restarta sāka mirgot zaļa Gaisma un nekā. Zvanīju dusmīgs tehniskajam dienestam lai dod citu ražotāju jo šis tehnicolor ir pēdējais sū**. Patwica cita viņiem nav, teicu tad vēlos atteikties no pakalpojuma, mierīgā balsi pateica ok aiznesiet iekārtu atpakaļ uz lmt centru un viss, viņiem pie kājas, godīgi sakot viss bezjēdzīgais tehniskais dienests ar kuru esmu saskāries: d
nevienam neiesaku lmt viedteleviziju, tiešām šausmīgas iekārtas un serviss!

15.12.2022