E eliotta 13.03.2013

To viņi izstāsta arī pērkot telefonu. Tev ir noteikti GB interneta mēnesī, ja tos notērē ir pieejams lēnais (bezmaksas) internets, ja gribi ātro, tad maksā klāt. Loģiski, manuprāt. Ja negribi piemaksāt lieto lēto vai pārslēdz uz neierobežoto interneta pieslēgumu. Stulba sūdzība, pat bezsakarīga, jo tas būtu tas pats kas sūdzēties par nopirktu pienu, kuru neizlietoji 4 dienu laikā un tam beidzās termiņš.

G guvijs 13.03.2013

Sūdzība absolūt nav stulba! Es neko nesaprotu no mega un giga, tāpēc vienkāršā valodā pastāstīju, kādām vajadzībām lietošu internetu, un vai man tas komplekts būs pietiekami labs, varbūt man vajag ko citu, un man vairākkārt apstiprina, ka uztraukumam nav pamata, man pietiks.

G guvijs 13.03.2013

Iemācies lasīt, tad sāksi saprast citus!

K kaspars222 13.03.2013

Pat par maksu tas LMT internets ir ierobežots līdz 2/Mbit, skopuļi

Y YoYo 14.03.2013

Visa sāls ir tajā kādus apjomus tu "močī"!
Ja palasi e-pastus, vēl kādus sīkumus, tad ar esošo apjomu mēnesī pietiek!
Taču ja esi iedomājies, ka par pāris Ls mēnesī varēsi pumpēt liela apjoma informāciju tad tā gluži nav!
Tev laikam tā bija "aizgājis ciet" no laimes par viedtālruni, ka galīgi neko nefiksēji ko saka pārdevējs un ko paredz līgums!
Pilnīgi piekrītu elliottai šūdzība nevietā!
Katrā ziņā līgumā tam NOTEIKTI ir jābūt fiksētam cik GB tev mēnesī ir iekļauti!
Un tik daudz jau nu var kā pārbaudīt, kas rakstīts līgumā, lai nav te sevi par muļķi jāpataisa!