www.sudzibas.lv LMT Velkās un karās

LMT - Velkās un karās

Pamēģināju Okartes priekšapmaksas internetu. Dārgi, inets velkās un ir ierobežots datu apjoms, kad par katru nākamo 1GB prasa latiņu. Bet vispār ļoti pat sūnains tas inets viņiem. Tagad lietoju citu mobīlo netu un esmu apmierināts. LMT SŪC. Neiesaku.

R

A AnGos 05.12.2010

Tas nets nav domats hq video skatisanai..tik epastam, zinam, un nelieliem failiem... ja gribi ko citu ir jalieto parastais majas nets. Par atrumu nevaru sudzeties jo lietoju biezi un modema huawei e1552 max atrums ir praktiski vienmer. Es esmu Riga un 3g tikls ir visur kur nepieciesams, bet ja arpus rigas tad var but sliktak, jo ne visur pieejam un tas ir minuss.

D Dīdī 05.12.2010

Es gan velku filmas ar Tele2 internetu:)) Man ir 15GB mēnesī jāizlieto bet ja uz mēneša beigām redzu ka nav izlietots tad novelku kādu filmu vai mūziku. Pusotr gigabait filma novelkās pa 2.5h. Domāju tas ir normāli priekš bezvadu interneta.

R Renārs 05.12.2010

Nedomāju, ka Ogre pilsēta ir baigi dziļie lauki... riebjās tā uzpūtīgā reklāma, ka viņiem pats labākais tīkls. Tarifi viņiem ir paši "labākie"... un nekur piemēram nopērkot to pašu Okartes inetu nav teikts, ka ir datu plūsmas ierobežojums ja izmanto tarifu Diena. Tur tikai rakstīts, ka samaksā latiņu un dragā visu diennakti... bullshits. Man vajadzēja pārsūtīt grafisku darbu, nevis jānokačā filma un pēc pirmā GB ups... piemaksājiet vēl latiņu par datu apjomiņu. Kretīni.

G gepard 10.12.2010

TELE2 malači, pat neko nesaka ka ir pārtērēti tie 15G