www.sudzibas.lv LMT VEIKSMES SPĒLE

LMT - VEIKSMES SPĒLE

Nesen uzgriezu nejauši vienu no TV Veiksmes spēlēm, kur jāatbild...pēdējās 10 sekundes un es zinu atbildi un intereses uzzvaniju 3 reizes...TIKAI 3 REIZES, JO ...es tajas nepiedalos, un naudu netereju tados štruntos.Un ka jus domajat???Kad atnaca reķins es biju it kā zvanijis 11 reizes!!!Nu un tad tā nav krāpniecība????Ej un pierādi, ka neesi zvanījis!!!MURGS.

K

H hmm 29.10.2009

Nu un kāds tur sakars LMT ar tiem krāpniekiem, kas taisa it kā prāta spēli?! Jālasa ir noteikumi, kas slīd pa ekrāna apakšejo maliņu tā lohatronu raidījuma laikā.

H Hugo Djego 29.10.2009

Izsaku līdzjūtību. Es parasti nezvanu šitiem.Vienreiz Kurzemes radio bija kaut kāds konkurss, es zinu atbildi, neviens nezvana, studijā telefons brīvs.Bet nekādi nevarēju sazvanīt, man visu laiku rādija aizņemts.Droši vien, ka arī citiem tā bija.Kaut kas gļuks ar telefon sakariem.Toreiz varēja vinnēt 10 ls vai davanu karti pa 10ls, kaut ko tādu.Un es sadūšojos, bet nekā.Ta arī kādreiz gadās.

J Jānis 29.10.2009

"Es tajos nepiedalos un naudu netērēju" :lol:

K kuuka 30.10.2009

KADS SAKARS????Man ir LMT un reķinu piestāda LMT, un par savu reķinu ari atbild LMT.

P pufa 30.10.2009

bet par siparu kombinācijām, Kuuka, jāatbild pašam, ko spiedi uz telefona. diemžēl... ;)