www.sudzibas.lv LMT Vājš internets

LMT - Vājš internets

Labdien! Lietoju mobilo telefonu ar 5G funkciju (Poco m4 pro 5g) un diemžēl internets Ādažu novada, Kadagā 5G ir H+ (3G) robežās (runājot par ātrumu). Ādažu centrā 5G ir 4-5 📶 200-300 mbps ar 11 ms un 1-2 jitter (pārbaudīts test.lmt.lv) bet Kadagā tas ir 10 reizes lēnāks. Vai tas ir militāro dēļ vai mums trūkst bāzes stacija?

01.09.2022

C

D Dianam 01.09.2022

Es teikšu vēl vairāk - nestrādā arī LMT internets mājās. Mēs jau 2 reizes rūteri vecākiem mainījām. Pašu mājās internets arī nevelk - kad zvanu uz info tālruni, man tur atbild, ka traucējumus neredz un lai es patestēju (testi pierāda to, ka internets ir nožēlojams, bet viņiem uzrāda, ka viss ir labi) tās ir divas dažādas adreses - Svētes pag. un Valgundes pag.

C copiuumx1 01.09.2022

Tas nav ka man nestrādā, varbūt tev slikta configurācija routerim 😔 man savadāks stāsts...

S Spuris 01.09.2022

Pamēģin pamainīt mobilos ieliekot to pašu SIM karti citā! Divpirkstu latvieti.

C copiuumx1 01.09.2022

Telefoni nav nekādi fancy aparāti, visi vienādi izņemot SoC un simkarte

P PatiesiibasMeka 01.09.2022

Ja jau tu zini, kas ir SoC, tad arī zini 5g darbības īpatnības. No tā izriet, ka sūdzībai nevajadzētu būt. Nu un pie viena vari apskatīt 5g pārklājuma karti, noteikti būsi pārsteigts.

T taisnibascinitajs3 02.09.2022

Cilvēkiem 5G būs grūti saprast.

S Spuris 06.09.2022

copiuumx1 ,papēti mobilo tālruņu specifikas no tehniskās puses arī tad būsi pārsteigts ibio