www.sudzibas.lv LMT Uzbāzība pa telefonu

LMT - Uzbāzība pa telefonu

Ir ģimenē "lieks" telefons ar LMT priekšapmaksas karti, kurš tiek lietots periodiski pēc vajadzības- es, vīrs, bērns. Dažas dienas atpakaļ zvana svešs nr, paceļu, LMT, un sāk bērt savu sakāmo pat neapjautājoties vai laika sarunai. Esot septembī bijis bezmaksas internets nedēļai, vai negribot abonēt pakalpojumu par 2,50 nedēļā neierobežotam internetam un kam tur vēl, varot pakalpojumu pieslēgt uz SARUNAS pamata! Un ja būtu bērns pacēlis? Sarunātu un pasūtītu nez ko, dzirdamība tur pateicoties tam, ka zvans tiek ierakstīts, ar atbalsīm, ka neko nevar saprast.
Uzmantieties no šīs kompānijas, ja telefonu lieto bērns! Piezvanīs un uz kaut kādas sarunas pamata pieslēgs sazin ko, ka samaksāt nespēsiet!

TasEsLV 02.10.2017

Ja paceļ bērns tad loģiski ,ka ar viņu nerunās. Tiek prasīta tad persona kas arī apmaksā rēķinus.