LMT - Tarifi

Samainīju tarifu no piezvani man uz vienādais 4, rēķins pieauga 2x, izrādās ar maziem burtiem nākošajā lapā var sazīmēt, ka mazcenas telefons pārvēršas par nomaksas, numura noteicējs cenā nav iekļauts, ļoti nesmuki, attiecības nākošajā dienā izbeidzu, jo LMT pārstāvis teica, ka viss esot skaidri un gaiši uzrakstīts mājaslapā vajagot tikai cītīgi meklēt apslēpto infomāciju :(

B

L laila 19.05.2009

Pirms kaut ko mainīt vajag visu rūpīgi izlasīt, bet ja ar redzi nav viss kārtībā ir jau vēl iespēja pazvanīt uz bezmaksas LMT telefonu un visu noskaidrot, lai pēc tam nebūti jāmeklē vainīgie tur kur tie nav. Neesmu LTM darbiniece un esmu pārgājusi uz vienādais 4 un esmu apmierināta.

E erna 19.05.2009

LMT darbinieki, ir ļoti nekompetenti, pirms Z svētkiem, bijām saplānojuši bērniem dāvanās nopirkt mazcenas telefonus, pirkām trīs dažādās klientu apkalpošanas vietās, nevienā no klientu centriem LMT darbinieki nepabrīdināja, ka mums 2 gadu garumā nāks pie rēķina vēl papildus apmēram 2.50ls, tas ir, telefons mazcenas nopirkts nevis par 5.00, bet par 65.00Ls.
Es saprastu vienā vietā nepabrīdinātu, bet ja 3 dažādās vietās, tas jau vairs nav normāli!!!

L Liiva 19.05.2009

...arī es sastapos LMT ar vienu no nekompetentajiem klientu apkalpošanas darbiniekiem. Nu jau vairāk kā mēnesi no "parastā" pieslēguma pārgāju uz "Vienādais 20"-vismaz bija tāda doma...Tā kā mans ikmēneša rēķins iepriekš sastādīja apm. 20LVL, tad nolēmu pāriet tieši uz "Vienādais 20". LMT KAC Tirgoņu ielā "speciālisti" iepazīstināju ar sev vēlamo un uzņēmumam nepieciešamo informāciju...
Aplūkojot savu rēķinu LMT mājaslapā, "iepazinos", ka mans tālruņa numurs ir pieslēgts "Vienādais 12" un uzrādās mistiska adrese, uz kuru tiks nosūtīts rēķins...
Vnk fantastiski!!!

I ilze 19.05.2009

LMT nedomā vairs par klientu, bet gan par savu peļņu, tur arī visa sāls.

A Aleksandrs 19.05.2009

Es ari atteicos no parspiletiem LMT tarifiem un esmu pie cita klienta, vini vienkarsi nirgajas par cilvekiem, melo un krapj naudu.

N navsvarigi 21.05.2009

Ne kadi LMT tarifi nav parspileti. Vairak ir jalasa liguma nosacijumus, nevis automatiski jaliek paraksts zem liguma! To, ka nummura noteiceja maksa nav ieklauta tarifu plana Vienadais, zinu pat es, kuram nav LMT piesleguma. Es tik intereses pec biju paris reizes iegajis LMT majas lapaa un palasijis par tarifu planiem Vienadais! Un, ta info nav paslepta! Taa kaa, nevajaga DIRST!
Un, nevajaga domat, ka panemi izdevigaku tarifu planu, tad varesi varities pa tel stundam! katram tarifu planam ir savi nosacijumi un nav tie nekur paslepti!

Ne viens jus netur. Ejiet uz Bite! Tas esot vislabakais operators, visi citi kaesji un manitaji, tikai Bite esot ok... Aizmirsa vien piebilst, ka zona viniem ir vissliktaka no visiem operatoriem, bet tas nu taa... Nav svarigi, tjipa!

K Krotow 29.05.2009

Mazcenas telefonu pircēji - atcerieties, ka siers par brīvu ir tikai peļu slazdā. Pie VISIEM operatoriem jums telefona pilnā summa tā vai citādi būs jāatdod. Mazcenas telefons ir tas pats, kas uz nomaksu paņemtais, tikai piemaksu pieskaita pie sarunām. Tāpēc arī obligātais līgums uz 2 gadiem.

V Voldemārs 29.07.2009

Bet kurš ir vainīgs, ka klients neizlasa līdz galam? Atkal Starptautiskais Valūtas Fonds, zviedru bankas un Repše? :)

M Marina 24.11.2009

viss ir divaini, es iegaju sava lapa mans lmt...skatos tekosho rekinu tur stav summa ar pvn...kad menesis beidzas cipari nemainas a vot to ka tas tagad summa ir bez pvn ja...divaini vini raksata ka 3santimi par minuti un pvn jau ir ieklauts...bet sanak ka ne...krapjas...