www.sudzibas.lv LMT Sudziba par LMT Ibiroja izmantosanu

LMT - Sudziba par LMT Ibiroja izmantosanu

Biju ieraudzijis ka LMT piedava internetu - nu domaju panemsu pamegjinat, ka Test.
Aizgaju pie shiem - tie man iedo uz 4 dienam.
Shiem man iestasta - ka ja vins labs, ka ja nems talak maksas 19 ls menesi
Tad izmegjinu - pilnigs mesls - viss maz Valmieras rajona, atrums max - 20 kb/s - un tas tik brieziem, arzemju savienojums 1 -2kb/s, megjinaju youtube paskatities video, pa minutem 10 - 20 gaidiju ieladi.
Parskatiju iespejas speles onlain - tas spelet ar nac iespejams - nosplavos, aiznesu atdevu atpakal.

Tagad pajiet menesis - man atnak reikins no lmt, ka jamaksa - 9.99 ls, es shoka. Ka tik nav kko sajaukusi.
Tad atnaku pie shiem un saku strideties kas ta par maksu vispar. Un shi man davai stastit - ka tada ir maksa par 4 dienu testeshanu, par ko es vispar pirmo reizi dzirdu. Ja es zinatu ka man bus jamaksa 10 ls par 4 dienam - es uzreiz atteiktos. A shie man saka - ka neko nezinu, man bija teikts. Pirmo reizi vispar dzirdeju par tadu cenu - ta ir konkreta naudas izkrapsana - 10 ls - par 4 dienam.

J

A anna 11.02.2009

Ohoho, kāda valodas pērle!

A Aija 27.02.2009

Es pat nezinaaju ka var izmeegjinaat==buutu labaak par 10 latiem paarbaudiijusi, nekaa tagad 2 gadus, lai nemaksaatu soda naudu par liiguma laushanu, gaidiit un gaidiit liidz kaut ko var ieraudziit!!!Taa ka teikshu godiigi----turieties taalaak no ibirojs LMT!!!

A Aija 27.02.2009

Aizmirsu piebilst, ka dziivoju gandriiz Riigas centraa!!!

M MJanis 04.03.2009

Nu nezinu, nezinu...lietoju iBirojsOpen no 2008.g. oktobra - pagaidām dižu sūdzību nav.Iznāk gan braukāt vairāk pa Kurzemes pusi komandējumos, tāpēc par pārējo LV daļu nevaru spriest.Gadās jau, ka galīgā čuhņā velkas kā sēņu mērce, bet tur jau arī telefoniem zona pašvaka parasti...:D

N normunds 16.04.2009

ko tu tur raudi par 10Ls... es par to foršo i biroju samaksāju 750Ls par 6dienām!

U Uģis riktigais 16.04.2009

Nu, Liepājas rajonā gāja forsi tas LMT internets.Pazīstamiem cilvekiem bija.Es tik tā ilgi neesmu saticis, tapēc par ātrumiem neko nevaru pateikt.Tikai zinu, ka viņi paņema uzreiz pa 19 ls mēnesī, bez datu apjoma ierobežojuma.

A Aigars 30.09.2009

Vairāku gadu garumā nu jau biju LMT klients, izmantoju i-biroju9 un iphone, nu lūk par šiem abiem kopā maksāju 29Ls mēnesī punktuāli norādītajā datumā, mūsu prieki beidzās kad atgriezāmies mājās no ceļojumu kad saņēmām rēķinu par 500 Ls, ārpus LV robežām izmantojām max 10 reizes internetu lai izlasītu e-pastus, 8 gadījumos no šiem tā arī lapa netika atvērta bet megabaiti skaitās un lati ripo, nu lūk tātad sanāk tā ka LMT dzen savus klientus parādu Jūgā speciāli, kad uzzināju ka viens megabaits ārpus LV robežam maksā turpat 10ls gandrīz nokritu, jā biju rēķinājies ka būs jāmaksā vairāk nekā parasti, bet ne jau pus tūkstoti latu...nekādu speciālu brīdinājumu arī nesaņēmām ...piemēram TELE2 internets ārpus LV robežām nestādā, ja grib lai strādātu ir jāraksta speciāls iesniegums, kur tad arī tiek apskaidroti tarifi kādi ir ārpus LV robežām.
Tā nu lūk esam kļuvuši no uzticīgiem klientiem par lieliem parādniekiem, galvenais par neko, ja vismaz tas nets būtu strādājis kā nākas, pusstundu jāgaida lai e pastu atvērtu.
Tā kā neiesaku Jums izmantot LMT pakalpojumus jo agri vai vēlu Jūs būsiet turpat kur esmu tagat es!!!
Varbūt kāds ir saskāries ar šadu problēmu?varbūt variet ko ieteikt kur griezties lai vērstu šo visu pr labu.

O oga 18.02.2010

Pilnīgi nekopetenti strādā!
Ja, piedalies, kādā no raidījumiem, tiek uzpūsts rēķins, pie tam, klientam pašam jābrauc jāraksta pieprasījums, lai redzētu rēķinā izdruku!
Man tā uzvilks uz Ls250 neko nepaskadrojot!
Esmu šā nožēlojamā tīkla kliente, kr jāzaudē.laiks, veselība, lai noskaidrotu savu rēķinus

N neteikšu 26.02.2010

Sviests! Kā jau parast. (Viens "apdirš " otru)

S Sandra 07.02.2011

Ir man internets LMT maksāju 7.00 Ls menesī, bet reikini nak vairak Ls un dūšīgi LMT māk atslegt, ja piemeram šodien 4, 5, vai 7 datums internets jau atslēgts, kautgan daudziem algas ir pat 15-tajos datumos. Bet interesantakais, ja piemeram man 10 dienas vai 5 dienas internets ir atslegts, par to LMT naudu neatvelk... iešu protams skaidroties. Dzīvoju Rīgas rajonā, 9 stava - tā kā internets iet. :-) Kad samaksats :-)