www.sudzibas.lv LMT Spamošana un nevēlēšanās spamu atslēgt!

LMT - Spamošana un nevēlēšanās spamu atslēgt!

Labdien!

Vai tiešām LMT ir tik nespējīga sakārtot savu iekšējo sistēmu tā, lai klienta lūgums NESŪTĪT dažādas reklāmas, bonusu, utt. sms ņemtu vērā un izpildītu!
Es jau PIECAS (5) reizes esmu zvanījis Jums, uz Jūsu info telefona Nr. 076 un Lūdzis, prasījis, pieprasījis, utt. NESŪTĪT man uz maniem diviem Nr., šīs SMS!
Man ir prasīti PINi, PUKi, kartiņu papildinājuma laikus, summas, uc. brīnumus un pēc to visu datu nosaukšanas man katru reizi Jūsu darbinieki apgalvo, ka VISAS šīs SMS ir atslēgtas un es tās vairs nesaņemšu!!!!!!
Bet paiet 1-2 dienas un man atkal nāk šis SPAMS! Man piederošie Nr. ir šādi: 25444162 un 28388826
Man vairs nav spēka ar Jums te cīnīties un esmu gatavs šos numurus pārslēgt uz citu operatoru, kas ņems vērā klienta lūgumu, nesūtīt SPAMU!!!
Jums tas ir par grūtu, vai arī, Jūs to nevēlaties darīt!
Tās Jūsu sms man besy un katru reizi, ka tā atnāk, man tā jāizlasa, jāpadusmojas un jāizdzēš! Tas paņem lieki manu laiku, uzmanību un nervus!
Kam man tas vajadzīgs???
Es jau pēdējās pāris reizes zvanīju uz Jūsu zvanu centru un sakliedzu uz Jūsu darbiniekiem, lai arī parasti tā nedaru!
Viņām es atvainojos un teicu, ka man sāk besīt tas Jūsu LMT uzņēmums, kas neņem vērā klienta lūgumu nespamot un to mērķtiecīgi turpina darīt!
Tas mani izbesī un, lai saudzētu savus nervus man nāksies nomainīt operātoru!

G Ghenghis 17.08.2016

Publice tikai savus telefonus neta, nebus brinumms ja pec dienam dabusi vel vairak spama no mormoniem un topsopa. Un kads ir sudzibas merkis? Ja tiesam tik viss izbesijis suti visu so lmt, ne posto to seit. Kas, labakaja gadijuma bus kkda vispariga zina no lmt. Lieka laika teresana.

O Oskars1241 17.08.2016

Vēlu veiksmi, esi publicējis savus nr. solis nekā kad LMT melo par spamu atslēgšanu.

C Chelsey 17.08.2016

Ej nost, tik rēcīgi :D :D

Pacco_al 18.08.2016

Operatora maiņa citus SPAM sūtītājus nu pilnīgi neietekmēs. Turpināsi tāpat saņemt "karstos" piedāvājums. Labāk meklē pie tiem, pie kuri sūta šos piedāvājumus. Iespējams ka pats esi ielicis kaut kādos pieteikumos ķeksi, ka piekrīti jaunumu saņemšanai un tagad saņem tos uz nebēdu un operators tur nu nemaz nav vainīgs.

I ieva2514 06.09.2016

Man precizi tads pats stasts un es reali apsveru iespeju mainit opearotu. Un jaa -sie spami tiesam nak no LMT nevis no kaut kadiem pieteikumos ievilktiem keksiem!