www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss, iespējama krāpšana

LMT - Slikts serviss, iespējama krāpšana

Reklamē kā nedēļa neierobežots internets par 2.50 eur... Nedēļā nav 6 dienas, bet lēts internets ir lēts internets... Bieži internets atslēdzas pēc nepilnām četrām dienām un mēģinot ieiet kādā mājaslapā tiek atvērta lmt sākumlapa ar pieprasījumu papildināt karti un atnāk sms ar tekstu - ''interneta apjoms ir iztērēts''. Tātad tas ir ''ierobežots internets uz sešām/četrām dienām'' ignorējot šo pieprasījumu internets atgriežas pēc apmēram vienas stundas un viss notiek tā kā tam jānotiek. Īsti nesaprotu no kurienes rodas šādas problēmas, bet manam degunam tas ož pēc krāpšanas...

26.02.2020

M Montens 26.02.2020

Precīzi mana situācija tieši šodien. Un ne tikai šodien, tā ir, ja ne katru nedēļu, tad vismaz pāris reizes mēnesī.

L Lailailai 26.02.2020

Nav problēmu ar LMT internetu. Ne pakešdatiem, ne WiFi mājās. Katram savs.

J jonnydeep 27.02.2020

Man tieši tāda pati situācija ir bijusi. Parasti internets ātrāk beidzās, tā kā apgalvojums, ka šis pakalpojums ir pieejams nedēļas garumā ir pilnīgi meli.

Oskars Oskarsons 28.02.2020

Lietoju Nedēļa Internetam+ savā telefonā jau kādus pāris gadus. Reizi mēnesī iemetu kartē 10 eiro un man vienmēr ir bijis tas pakalpojums, ja vien neesmu pats aizmirsis ieskaitīt kredītu un tas ir beidzies. Tā kā 4-6 dienas nedēļas vietā nu nekā nevar būt.

Tāpat kvalitāte ir ļoti apmierinoša. Regulāri braukāju pa visu Kurzemi un Zemgali, internets ir ātrs un stabils, problēmas reizēm gadās tikai kaut kur galīgā čuhņā, braucot starp pilsētām, bet tie arī ir tikai nelieli blindspoti.

Pozitīvs moments, ka internets ir tiešām neierobežots, kā izskatās. Lietoju mēnesī līdz 100GB, nekad nekāds ātrums nav apgriezts. Pirms tam bija Bite, tie par šādu trafiku regulāri apgrieza ātrumu līdz 90-to gadu iezvanpiejas līmenim, kaut gan arī skaitījas neierobežots.

Varbūt jums, kas sūdzās, kaut kas tur gļuko smagi.
Esmu personīgi esmu ļoti apmierināts ar LMT Internets nedēļai+.