LV RU
www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

20.01.2019 Bauskā lmt 4g interneta lejupielādes ātrums svārstās no 2-6 mbps. Rūters nomainīts uz "jaudīgāku" un "modernāku" mēnesi atpakaļ. Pēdējo divu gadu laikā rūters mainīts divas reizes uz modernāku un jaudīgāku, kaut gan pēc pāris mēnešiem pārliecinos, ka interneta kvalitāte paliek tikai sliktāka. Vai tiešām šīs kompānijas uztverē tas atbilst vārdiem modernāks un jaudīgāks, drīzāk kompānijas uztverē zem vārdiem modernāks un jaudīgāks slēpjas pakalpojuma kvalitātes uzlabošana klienta muļķošanā. Zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni (īstenībā problēmas meitenes ir tikai spējīgas uzklausīt, nevis risināt un turpina klientu muļķot ar standarta problēmas risinājuma uzskaitījumiem, piemēram, kāds rūters, pieslēguma veids, bāzes stacija neredz klientu,) . Rūteri uznesu uz dzīvojamās mājas jumta. Ar acīm redzu abas bāzes stacijas, interneta lejupielādes ātrums 2-6 mbps, kaut vai ar spaini aizej pakaļ lejupielādes ātrumam, bet varbūt kompānijas produkta servisu sauc - paņem spaini un aizej pats pakaļ, līgumā ne kas tāds nav rakstīts. Klientu problēmas neatrisināšanas servisa (drīzāk muļķošanas serviss) meitenes ierosināja rakstīt sūdzību. Agrāk piezvanot uz informatīvo telefonu problēmu varēja atrisināt 10 min. Laikā, tagad ir tāds šīs kompānijas (gribās šajā vietā citu vārdu lietot, piemēram, šarašķina kantora) produkta problēmu atrisināšanas serviss.

20.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts J;anis Greiers 21.01.2019

21.01. 18: 30 kas izmainijās pēc sūdzības par sliktu internetu? Nulle. Neviens no šarašķinas kantorīša nav sazinājies par problēmas risinājumu. Nu jau internets ir kļuvis lejupielāde 0.7-4 mbps un augšupielāde vēl mazāka. Vakarā televīzija bieži pauzējas, tagad pat nevar ieslēgties. Pārnesu rūteri uz vietu, kur kantorīša informācijas meitenes teica, ka "neredz" rūteri, televīzija vismaz sāka strādāt.

Komentāri (6)

Pacco_al 21.01.2019

NU ko te komentēt. Nevar mobilais internets būt tāds pats, kā kabeļa pieslēgums. Jo vairāk abonentu, un viņu paliek arvien vairāk ar visādiem "bezlimitiem", jo vairāk problēmu nu tā tehnika vienkārši netiek galā. Brīnies vai nebrīnies un "meitenes" te neko nevar atrisināt nav jau bordelis, lai uzlabotu tavu pašsajūtu.
Tehniķi tāpat redz kur ir par maza resursu, bet viss jau nav tik vienkārši, paiet ilgs laiks, kamēr atkal kādu papildus staciju uzstāda, bet nabaga meitenēm, no kurām nekas nav atkarīgs, jāuzklausa visādu... standarta frāzes par operatora maiņu, maldināšanu, krāpšanu un vēl visādiem citādiem smalkiem nodarījumiem, kādus vidusmēra latvietis spēj izdomāt.

Sa sandis 21.01.2019

Ja pakalpojumam nav kvalitātes, tad varbūt jāsamazina tā cena? Līgumā interneta ātrumam cipari ir ierakstīti, tad kāpēc pakalpojuma saņēmējs spiests maksāt par nekvalitatīvu pakalpojumu?

Tur raksīts "līdz.."!

Bi Bijabuus 22.01.2019

Ir citi internetu sniedzēji, nedarbojas lmt,ņem tele2 vai biti,lattelecom,infonet,baltcom.
Nevienam nespiež maksāt par slikto kvalitāti ja tā ir. Maini operatoru.
Sākumā tak var izmēģināt,kurš operators der ...

Sw SweeC 22.01.2019

Nopietni jus cerat ka mobilais internets bus tads ka normals pieslegums? Tak padomajat logiski, kamer 1 no tas bazes stacijas lieto netu tikmer nets bus ok, ka pieslegsies vairaki dalisiet uz visiem. Ja gribi stbilu netu piesledz normalu landline. Pirms sudzaties no sakuma pakonsultejieties ar datorspecu lai jums izskaidroka ta tehnologija strada neviss norejat uznemumu. Pats esu LMT mobila neta klients um esu apmierinats, ir vietas kur atrums ir paris kilobaiti, ir vietas kur pat 50Mbps, tas or pilniba normali un ar to ir jarekinas.

Bi Bijabuus 22.01.2019

Man piemēram infonets kabeļnieks bij lēnāks par Lmt mobilo internetu...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes